Dürbün Hakkında...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam Arkadaşlar Aranıza Yeni katıldım İsmim İlker...

Havalı Tüfeklere İlgim Yeni Yeni Başladı ve Takdir Edersiniz ki Konuya Çok Yabancıyım.. Forumlardan Takip Ettiğim Kadarıyla Diana 350 Magnum İyi Bir Seçim Olacak Sanıyorum..

Kısa vadede Bu Silahı Almayı Düşünüyorum Fakat Dürbün Konusunda Yeterli Bilgim Olmadığından Dolayı Çok Kararsızım...

Nette Bakınırken Şöyle Bir Videoya Rastladım Ve Çok Hoşuma Gitti..

http://www.youtube.com/watch?v=GCjcyEHkmGc

Bu Dürbünün Hangi Marka ve Model Olduğunu Çok Merak Ettim... Yardımlarınızı Bekliyorum.. Saygılar...

Smith & Wesson .357 MaGNuM 6'' (686-4)

M1895 Russian Nagant Revolver 7,62mm

Evanix Blizzard Side Lever .22 Tumbhole

• Durbun Tasco replikasi 3-9 X 32 RGE serisi TA 520 kodlu urun olup sunshide takili olarak gorunmekte.
    Bu urunle sadece tufeginizin degerini ve atis kalitesini (nisan bakimindan) dusurmekten baska birsey yapamazsiniz.
    zaten uzun sure kullanmanizada olanak yok kisa surede dagilacaktir.Yok ben atis yapmiyorum aksesuar olsun diyorsaniz onu bilemem.
    Formda durbunler ve durbun secimiyle ilgili bircok konu bulabilirsiniz.Butcenize uygun daha kaliteli bir urun almanizi tavsiye ederim.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Çok Teşekkür Ederim Bilgileriniz İçin.. Yalnız O Yeşil Target Olayı Çok Hoş Gerçekten.. Buna Benzer Kaliteli Ne Önerebilirsiniz ? Görüntü ve İşlevsellik Açısından ?

Smith & Wesson .357 MaGNuM 6'' (686-4)

M1895 Russian Nagant Revolver 7,62mm

Evanix Blizzard Side Lever .22 Tumbhole

• Goruntu acisindan is tamamen sizin zevkinize kalmis ancak kalite acisindan formda ikinci el bir bushnell banner var fiyatida oldukca uygun kacirmayin derim.Maddiyatiniz ona el vermiyorsa cebinize uygun xxx marka ikinci el bir durbun alin .Hic olmassa cope giderse uzulmessiniz.
    Ama yeni bir cop icin para vermeyin.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22