sıfırlama atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • benım cevremde benden başka bu hobı ıle uğraşan kımse yok ve benim atışlarıma yorum yapacak sızden başka kımseler yok yorumlarınızı beklıyorum sizler sayesınde atışlarımı dahada gelıştırebıleceğime ınanıyorum

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• tam destekli atışlar ise yeter ve gerek kadar iyi atışlar

• benım cevremde benden başka bu hobı ıle uğraşan kımse yok ve benim atışlarıma yorum yapacak sızden başka kımseler yok yorumlarınızı beklıyorum sizler sayesınde atışlarımı dahada gelıştırebıleceğime ınanıyorum

bende senin gibi yanlızım kardeş ;tacli# daha geçen sene başlarında 50 metreye kağıt koyup atmışlığım yoktu ;kihhik, yanlızlığı dert etme fazla ;tacli#
    atışların da gayet güzel kardeşim tebrikler :D devamını bekleriz arasıra da video çekersin ;tacli#

• pelletler gamonun expander paletlerı ortadakı karavana atış ıse hata ıle oldu guzel nışan almamıştım acele ettım atışlar desteklı atış

Evanix Blizzard

• arkadaşlar ben bursalıyım bursada oturup boyle bır hobisi olup ve benım gıbı yanlızsa hafta sonları beraber atış yapmaya gıdebılırız ayrıca normal av tüfeğimde var normal av için yarında sertfıka eğitımı başlıyor en sonunda alıcam teskeremı ama pcp bambaşka

Evanix Blizzard

• ayrıca 4 7 hazıran arası bursada avcılık fuarı var herturlu silahlar olacakmış ve ayrıca mustafa beyde katılımcı olacakmış yerı kıralamış bıle o günü iple cekıyorum

Evanix Blizzard

• gamo expander yerine daha kaliteli bir pelletle daha iyi sonuç alacağınıza eminim. bu pellet için gayet iyi atışlar olmuş. ama aynı hedefe 5'er atışlık gurupmanlar denerseniz, silahın-pelletin isabetliliği daha iyi ortaya çıkaracaktır.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gamo expander yerine daha kaliteli bir pelletle daha iyi sonuç alacağınıza eminim. bu pellet için gayet iyi atışlar olmuş. ama aynı hedefe 5'er atışlık gurupmanlar denerseniz, silahın-pelletin isabetliliği daha iyi ortaya çıkaracaktır.

g;$i ;d; ;d;