WALTHER CP 88 DELME TESTİ

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok fazla bilgim olmamakla beraber acaba daha uzun mesafeden atış yapsaydım saçma hız kazanırmıydı bunuda ustalardan duymak isterim.şimidilik söyleyeceklerim bunlar walther CP88 Co2 4.5 mm hakkında...

Mustafa Bey,
    Sanırım LifeTime yukardaki soruya verdiğiniz cevaba ek olarak "yanlış anlaşılmasın" diye başlayan açıklamasını yazmış. Sizin açıklamanızın tersini düşündüğü sonucu çıkmıyor zaten. Tabii kendisi daha iyi bilir.

• Hakan ben silahın namlusunu 4,5mm den 5,5mm ye değiştirmiştim,şimdi ise 6,35mm ye çeviriyorum ama henüz montajını yapmadım,yakında bu konuda bir modifiye başlığı altında fotoğraflı olarak tüm verileri yayınlayacağım.

Bir atış buluşmasında rastlaşsak en merak ettiğim silah bu...

• yaa arkdaşlar benn buu forumda yeniyimm önemli bişi sormak istiorumm benn buu silahtan laıcamm vee almadan önce bunun susturucu varmıı çok merak ediorumm eger varsa alıcam yoksa almayı düşünmüorum susuturucu benim için önemmlii daha dogrusu söyle izah edeyim benn susuturucu taklıa biliosa almak isterimm eger takılmıosa hayor buu konuda gerçekten bii bilgisi olan varsa bii cevap vere bilirmi ona göre kararımı degiştirecemde

Yönetici Not'u: Şayet bu yazınızda olduğu gibi bilinçli berbat yazmanız halinde forumdan uzaklaştırılacaksınız !

• benzer içerikli mesajı başka bir üye daha yazmıştı :him:s tesadüf e bak o üye de yeni idi ;kihhik,

• yaa arkdaşlar benn buu forumda yeniyimm önemli bişi sormak istiorumm benn buu silahtan laıcamm vee almadan önce bunun susturucu varmıı çok merak ediorumm eger varsa alıcam yoksa almayı düşünmüorum susuturucu benim için önemmlii daha dogrusu söyle izah edeyim benn susuturucu taklıa biliosa almak isterimm eger takılmıosa hayor buu konuda gerçekten bii bilgisi olan varsa bii cevap vere bilirmi ona göre kararımı degiştirecemde

Türkçeye garezinmi var arkadaşım!!??? :(

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Türkçeye garezinmi var arkadaşım!!??? :(

Al benden de o kadar.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• gamo raptor bende kullandım cxf de. bileşeni kurşun değil sanırım. hedefe atılınca çok sert bir yüzey değilse fazla deforme olmuyor. bu yüzden sanırım daha delici ve oldukça hafif bir pelet.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Al benden de o kadar.

Yanlisiniz var o türkce yazmamiski!!!! 8|
    ya azeri ya göktürkce gibi bisey ;avci;

men patküt hamama oluu!??? yes we can

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• Yazı yı oku yana kadar çok yo ruldum...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM