karadeniz team kurabilirmiyiz acaba?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tamam arkadaslar ramazana 2 gün falan kala haberleselım forumdan bir bulusma ayarlayalım. eminim güzel bir gün geciririz :) hadi hoscakalın....

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hoşbulduk kardeşim. evet yatagun da çok güzel silalar var ama 2100 le oyalanacağız. av tüfeğinde sorun yok ama havalı tüfekte acemiyim. ileride inşallah beraber bir model beğenir alırız. çok doğru söylüyorsun kahvehaneden uzak tutar diye ama ben gitmiyorum zaten kahve falan sevmem. canım skıldığında rıhtıma balığa giderdim bundan sonra inşallah araziye yada balkondan martı avlamaya giderim:))..
    gelince görüşmek üzere bir isteğin olursa söyle kardeşim şimdilik iyi geceler....

Espri bile olsa bu dediğiniz hoş değil... Bildiğiniz gibi bizler havalı silahlarımızı canlılara doğrultmuyoruz... Forumda yaşça oldukça küçük üyelerimizde olduğu ve yanlış etkilenebilecekleri için mesajlarımıza dikkat etmemiz gerek...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• arkadaşlar,karadeniz team gerçekten güzel olur.eğer buluşma noktanız yakın olursa bende aranıza katılmak isterim.ben artviv/arhavi deyim,burada birlikte atış yapabileceğim kimse yok.bir turan kardeş vardı,o da satılığa çıkarmış tüfeğinisimiler10.gif

• Kurabilirsiniz... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• :thumbup: karadeniz team cılar etrafınızda şarapçı alkolik varsa rica edin bize şişe falan biriktirsinler bol bol şişeye ihtiyacımız olucak benim işyerim deniz kenarında ama şarapçılar azaldıgı için şişede bulamıyorum heeeyyy gidi nerede eski şarapçılar adım bası sarap ve bira şişeleri olurdu. keske zor günler için toplayıp biriktirseydim. ben şimdilik kola ve soda şişeleri biriktirmeye basladım ramazana kadar. yani atış bulusmamıza kadar şimdiden 20 tane oldular hadi patlat bizi patlat bizi dercesine gözüme bakıyolar ;şrofls;. herkeze iyiaksamlar saygılar.....

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Espri bile olsa bu dediğiniz hoş değil... Bildiğiniz gibi bizler havalı silahlarımızı canlılara doğrultmuyoruz...

Gelir gelmez derdim polemik yapmak değil sadece espriydi. Bizden yaşça küçük olanlarında bu espriyi anlama kapasitesi vardır nette dolaşıyorsa diye düşünüyorum.
    Arkadaşlıksa buradaki eyvallah büyüklük taslamaksa kusura bakmayın kabul etmiyorum. Uyarın için sağol.

Hakan kardeşim bende güzelordu nun bahçesindekilere söylerim ramazana kadar iyi şişe biriktiririz. Yorma kafanı:D

• eğer buluşma noktanız yakın olursa bende aranıza katılmak isterim.ben artvin/arhavi deyim

kardeş benim aklıma güzel bir fikir geliyor ama herkes müsait olur mu bilemiyorum. her ay belli günlerde çok uzak olmamak şartıyla (3-4 saatlik yol olabilir) birbirimizin yaşadığı şehire gidebiliriz. benim şahsi düşüncem tabi ne dersiniz bilemiyorum. :thumbup:

• merhaba arkadaslar eee nezaman bulusuyoruz ben bugün atısa gittim tek basıma güzel zaman gecirdim. ama tekbasıma biraz sıkıcı oluyo haberleselım bulusalım artık. evet kımler gelıyo ve nezaman bulusalım. iyiaksamlar sevgiler herkaze..

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• ben iftara kadar balıga yada atışa gidiyorum yani iftardan sonra dükanı açıyorum yani bir gün önceden haberleselım ertesi gün gidelim biryerlere. iyiaksamlar saygılar.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• kardeş benim aklıma güzel bir fikir geliyor ama herkes müsait olur mu bilemiyorum. her ay belli günlerde çok uzak olmamak şartıyla (3-4 saatlik yol olabilir) birbirimizin yaşadığı şehire gidebiliriz. benim şahsi düşüncem tabi ne dersiniz bilemiyorum.

neden olmasın aslındab_idea.gif

• meraba arkadaşlar ben bartında oturuyorum eğer uygun görürseniz karadeniz team e katılmak isterim askerde olduğumdan çok uzun zamandır konulara icabet edemedim neyse uzak ommama şartıyla buluşmalarada katılabilirim ve bir arkadaşım daha var dragunow oda böyle bir şeye sıcak bakar beraber atlar geliriz saygılar karadeniz team bizide al ;#taban^l

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) Nikula 6-24x40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

;tufey#karadenizteam.png

• selam abilerim..

Bende istanbul'Da oturuyorum ama karadenize sık sık giderim Bu takımda bizde yer almak isteriz ne yapmamız gerekir

saygılar

:wel:co:m
    ARANIYOR!
    Webley raider single aranıyor ! Pompası dürbünü full+ full olması tercihimdir

karadenizteam.png

• buyurun gelın arkadaslar nedemek.
    yanlız bız bulusup atısa gıdemıyoruz bıraz uzagız bırbırımıze burda ama karadenız team a katılabılırsınız logoyu kopyalayıp yapıstırın ımzanıza.
    gelırsenız atısa gıderız ben adam bulamıyorum yanıma genelde tek gıdıyorum yada forumdan olmayan arkadaslarla gıdıyorum gelırsenız haberleselım mutlaka gıderız bıyerlere.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• buyurun gelın arkadaslar nedemek.
    yanlız bız bulusup atısa gıdemıyoruz bıraz uzagız bırbırımıze burda ama karadenız team a katılabılırsınız logoyu kopyalayıp yapıstırın ımzanıza.
    gelırsenız atısa gıderız ben adam bulamıyorum yanıma genelde tek gıdıyorum yada forumdan olmayan arkadaslarla gıdıyorum gelırsenız haberleselım mutlaka gıderız bıyerlere.

hakikatten birbirimize uzağız benimde kalkıp gele bilme imkanım biraz az ama genede haberleşelim bellimi olur nasip buluşmak için bişeyler yaparız yaşasın karadeniz team ;şrofls;.

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) Nikula 6-24x40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

;tufey#karadenizteam.png

• vallahi hocam gerçekten güzel olurdu nasip bakalım! ;tacli#

:wel:co:m
    ARANIYOR!
    Webley raider single aranıyor ! Pompası dürbünü full+ full olması tercihimdir

karadenizteam.png

• Bende Rizedeyim buluşma olursa katılmaya çalışırım.

A-TAKIMI

• vallahı cok ısterım bır bulusma ama nasıp bakalım.
    biz daha orduda 4 kısı bıraraya gelemedık ^^

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• aramızda mesafe çok maalesef nasıl bir çözüm bulsakta yapsak diye düşünüyorum ama zor görünüyor.

A-TAKIMI