Bende artık at44 PCP liyim :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güle güle kullanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Yakışır..Hatsan iyi iş çıkarmış bence..

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• Teşekkür ederim. Benimde kafam dürbüne takılıyor. Aslında 6.24.50 alacaktım ama stokta yoktu. Bende 6.24.40 aldım. İkisi arasında çokmu fark vardır acaba? Benim tek düşüncem bu dürbün tüfek üzerinde çokmu küçük gözükür? Yani şekil açışından kalın dürbünler daha çok hoşuma gidiyor ama bunu bilmiyorum nasıl durur tüfekte. 40 mm mercek çaplı kullananlar fikir verirlerse sevinirim

gerçekten 40 mm ile 50 mm ön mercek çapı arasında ışık geçirgenliği bakımından bariz fark olabileceğini düşünüyorum

• hayırlı olsun güle güle kullanın

bursateam.png

• Turan hayırlı uğurlu olsun kardeşim telefondada konuştuğumuzda gercekten cok meraklısın herşey gonlune gore olsun

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Kazasız ve isabetli atışlar. Güle güle kullanın.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan ^^

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• güle ğüle kullanın kazasız isabetli atışlar dilerim

darısı biz pcp si olmayanlara ;#^+.

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Hayırlı olsun. Kazasız isavetli atışlar.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• gerçekten 40 mm ile 50 mm ön mercek çapı arasında ışık geçirgenliği bakımından bariz fark olabileceğini düşünüyorum

Ben ışık açısından pek fark olacağını sanmıyorum. Zaten derdim o değil. Tek düşüncem tüfekte güzel görünmesi. Benim bir arkadaşta var 50 mm çaplı çok güzel olmuş tüfeğin üzerinde çok şık duruyor. Demek istediğim 40 mm olanla 50 mm olan arasında karşıdan bakılınca çok fark olurmu? Yani 40 mm olan 50 mm ye nazaran çokmu küçük durur tüfek üzerinde. Anlatma istediğim bu.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• hayırlı olsun aga...güle güle kullan...

üzümlü süper poze 12 cal.
    üzümlü çifte 16 cal.

• görüntü açısından benim kendi görüşüm 40mm tüfekte daha elit duracağı yönünde

• Ben ışık açısından pek fark olacağını sanmıyorum. Zaten derdim o değil. Tek düşüncem tüfekte güzel görünmesi. Benim bir arkadaşta var 50 mm çaplı çok güzel olmuş tüfeğin üzerinde çok şık duruyor. Demek istediğim 40 mm olanla 50 mm olan arasında karşıdan bakılınca çok fark olurmu? Yani 40 mm olan 50 mm ye nazaran çokmu küçük durur tüfek üzerinde. Anlatma istediğim bu.

Mercek kalitesi ve boğaz genişliği de önemli. Ancak Ön mercek ne kadar büyük olursa ışık toplaması o kadar iyi olacaktır.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png