9 Mayıs Cumartesi çukurova team Mersin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 9 mayıs kimler müsayit kimler gelebilir, bi buluşma ayarlasak Togay abi?

• Elbette olur abıcım hem senın için bir hoşgeldın bulusması olur.Arkadaşlar bu cumertesı gelebılcek olan varmı?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Farketmez hocam ne zaman olursa bana uyar tabi diyer arkadaşları bilmiyorum.

• pazar gunu olsa bende gelebılırım

• O zaman herkez iyice ayarlasın haftaya pazar yapalım ne dersiniz ?

• herkese selam.

uzun zamandır buluşamıyoruz.

bence bu hafta yapalım arkadaşlar.

ben haftaya gelemeyebilirim.

hem serkan kardeşimizlede tanışmış oluruz.

ne dersiniz ?

görüşmek üzere

agt ;atlig; f;s;s

cukurovateam.png

• Haftaya pazar müsayitmisiniz?Veya cumartesi yapalım arkadaşlar.

Benim bu pazar adanada olmam gerekiyor yoksa bu pazar yapardık herkez müsayit olurdu.

Hem haftaya yaparsak 18 litrelik tüp getirebilirim. Kimler gelebilir ne zaman yapalım?

• Serkancım sen bu hafta gelemezsen haftaya gelırsın anlaşılan bu cumartesi kime müsait değil gelebilecek olanlar yine aynı yerde saat 9 da buluşalım.Uzun zamndır gidilmiyor pas tuttuk valla.Ben müsaitim var mı başka gelen?

1- Togay YURTSEVER
    2-?
    3-?
    4-?
    5-?
    6-?
    7-?
    8-?
    9-?
    10-?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Tamam abicim olur ben onuda alır gelırım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Abi valla biliyosun çok gelmek istiyodum ama adanada ev yaptırıyorum bu hafta işleri halledersek haftaya kesin gelirim.