webley longbow 45mt grup

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bugün biraz gurup calışması yaptım mesafe tam 45mt bildiginiz el metresiyle ölçtüm hava güneşli sıcak ama rüzgarlıydı dürbünü ayarlarken 45 mt ye pelikano markayla ayar yaptım ts 10 da denedim pro hunter bu 3 peletide ayar yaparken denedim çok zorlandım rüzgarın çok etkisi oldu tam anlamıyla istedigim ayarı yapamadım artık rüzgarsız bi günde tekrar deneyecegim atışların en hoşuma gideni pro hunter la yaptıgım atışlardı pelikanoda fena sayılmaz ts 10 da güzeldi hedefi pozuk 500lük 1000 lik ve bardakla cizdim en dış genişlik 8cm lik tüfek gercekten güzel atışları çok iyi istikrarlı ben şahsen memnunum.
    [Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090509/temp/53ljx3oy.jpg]

WEBLEY LONGBOW 4.5ML OPTİMA 3-9X44E ;tufey#
    egeteam.png

• ben şahsen memnunum.

Sihirli kelime bu işte. Güle güle kullanın tüfeğinizi. Prohunterı sevmiş vazgeçmeyin. :thumbup:

• Atışların rüzgarlı havaya göre gayet güzel emeğine sağlık

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• teşekkür ederim pro hunter ı çok sevdi gercekten TS10 u tam çözemedim sanki mesafe gücü düşük ama tesirli ve etkili şişeleri patlatışından belli pro hunter ve pelikano pelette kırmıyo delip geciyo valla fakat rüzgarlı havada çok zor ayar yapmak atışlar çok degişiklik gösteriyo atıcılıgım gercekten övünmek gibi olmasın iyidir ateşli av tüfegine insan alışkın olunca ne rüzgar ne yamur farketmiyo havalı atışları çok farklıymış gercekten ben sadece 45mt denedim her mesafe degişikliginde dürbünü ayarlaması dert heleki havada rüzgarlıysa cekilmez yakın zamanda tekrar degişik mesafeler deniycem işşallah hiç rüzgar olmaz işin acıkcası birde tüfegimin uzun mesafede tam istikrarını test edicem şuana kadar 60,70 mt ler şişe ve köpek kulübesine attım bu mesafelerde iyi gurup denemedim deniycem yakında tabi tüfegide yeşil gres uygulaması yapmıştım müthiş

WEBLEY LONGBOW 4.5ML OPTİMA 3-9X44E ;tufey#
    egeteam.png