hatsan walther falcon

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sanırım bugün akşamüzeri walther falcon 5.5 mm sipariş edeceğim bu tüfekle ilgili eleştrilerinizi bekliyorum...

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

• Mod 125 ne ise bu da aynı silah. Sadece adı farklı ve kesinlikle ama kesinlikle çok isabetli bile çıksa sıfır almak kesinlikle hata. İkinci el mod95 sas daha iyi bir tercih olabilir. İlla sıfır alacam diyorsan yine mod 95 sas yeterli olur. Hem daha isabetli, hem daha az tepiyor, hemde ahşap kundak,gücü de çok iyi ve daha ucuz. Daha ne olsun.

• Mod 125 ne ise bu da aynı silah. Sadece adı farklı ve kesinlikle ama kesinlikle çok isabetli bile çıksa sıfır almak kesinlikle hata. İkinci el mod95 sas daha iyi bir tercih olabilir. İlla sıfır alacam diyorsan yine mod 95 sas yeterli olur. Hem daha isabetli, hem daha az tepiyor, hemde ahşap kundak,gücü de çok iyi ve daha ucuz. Daha ne olsun.

illa hatsan alacağım diyorsan bende 95 sas al derim.gerçi bu silahla ilgili pek inceleme falan yapılmadı.alanlar genelde at44 kampanyasından aldı ve neredeyse hiç kullanmadan sattılar.yine de hakkında pek olumsuz yorum okumadım.ama kullanan ve başka tüfeklerle karşılaştırma alternatifi bulabilen kişiler daha doğru yorum yapacaklardır.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• lla hatsan alacağım diyorsan bende 95 sas al derim.gerçi bu silahla ilgili pek inceleme falan yapılmadı.alanlar genelde at44 kampanyasından aldı ve neredeyse hiç kullanmadan sattılar.yine de hakkında pek olumsuz yorum okumadım.ama kullanan ve başka tüfeklerle karşılaştırma alternatifi bulabilen kişiler daha doğru yorum yapacaklardır.

bu tüfeğin namlusu kısa gibi görünüyor mesafede problem çıkarır mı

yani uzun namlu = uzun mesafe değil mi?

;atlise; ;atlise; ;atlise; şimdilik bi tüfeğim yok , kılıçla idare ediyorum ;atlise; ;atlise; ;atlise;

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen rasist ().

• uzun mesafe=uzun namlu diyemeyiz.namlu uzunluğu, pelletin arkasındaki hava basınçından maksimum seviyede yararlanılabilecek ölçüde olmalı.bu konunun ayrıntılarını üstatlar bilir.

ayrıca hatsan mod125 in namlusu uzun da ne oluyor.pellet attığın yere gitmedikten sonra istediği kadar uzağa gitsin faydası yok.bence acele etme.foruma yeni geldin sanırım.biraz araştır.hem paran da birikir.seçeneklerin artar.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Kesinlikle bende tavsiyelerimi "illaki hatsan" sa diye yaptım. Yoksa Bir mod 125 e 250 verip, 60 lirada dürbüne, 25 lirada tek parça ayağa vereceğine; 400 liraya ikinci el ne tüfekler bulursun.

• Kesinlikle bende tavsiyelerimi "illaki hatsan" sa diye yaptım. Yoksa Bir mod 125 e 250 verip, 60 lirada dürbüne, 25 lirada tek parça ayağa vereceğine; 400 liraya ikinci el ne tüfekler bulursun.

ne tüfekler bulurum? satılık 2.el ilanlarına baktım aradığım fiyatlara bulamadım düzgün bişey

• 2.el gamo cfx royal alsam nasıl olur? walther mod 125 ile aynıymış...

• Hayır değildir cfx royal daha kaliteli en azından ömürlük tak diyebir arıza yapıp yarıda bırakmıyor.Ama namlu çıkış hızı düşük sıfır alınacaksa aynı fiyata diana mod 31 panther.

• walther mod 125 ile aynıymış...

serkan gözden kaçırmışsın.arkadaş walther falcon'un mod 125 ile aynı olduğunu söylemiş zaten.gamo cfx'in değil. :)

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• evet walther = hatsan mod 125 demek istedim ama cümlem düşük olmus. hangi tüfeği alacağıma karar veremedim ama hangini almayacağıma karar verdim :) bütün forumları gezdim hatsan için pek iyi şeyler duymadım. buradaki bi av bayisine gittim o da bana hatsanın 10 yıl önce çıkardığı tüfekleri övdü şimdi çıkardıkları çok arıza yapıyomus vs. gamo önerdi kendisi... ama onuda servis problemi var. 400 tl param var onuda mundar etmek istemiyom. sanırım ben bu tüfek işini biraz daha ertelesem daha iyi olacak...

• Evet biraz cümle düşük kalmış :)

100 daha koy 2. el diana 350 magnum almayı bir kenera koyalım. Hatsan at44 lere bakacaksınız pcpler en iyi yaylıdan daha üstün hem güç hem hassasiyet hem atış konforu açısından , 2.el forumdan alsan daha iyi olur .Ama ben yaylı istiyorum sıfır olsun dersen diana mod 31 panther yanında dampa hediyesi veriyor yatagun bu arada.

• bu tüfeğin namlusu kısa gibi görünüyor mesafede problem çıkarır mı

yani uzun namlu = uzun mesafe değil mi?

4.5 mm mod 95 ve mod 125 kullanıyorum mod 125 başdan insan hoşlanıyor güçüne hayran bırakıyor ama yayı sert oldugu için kurulumuda zor oluyor bide isabetli bi silah olmadıgını anladıgında eline bile almak istemiyorsun ama mod 95 öyle degil gercekden isabetli namlusu kısa ama 40 50 mt mesafeden gayet başarılı mod 95 ara ara kendini hatırlatıyor ama sonucda 250 tl bi silah madem 400 tl ayırdın birazdaha ekle üzerine diana al bana bakma ben havalı tüfekği kullanmasından çok söküp takmasını seviyorum hatsan bende calışıyor ama bu işlerden anlamıyosan hiç kendini üzme kardeşim durduk yere kahır etme kendini ^^ al bi diana keyfine bak başın agrımaz ya :thumbdown:

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5