Merhabalar AirgunTürk Ailesi, Dürbün Konusunda Değerli görüşlerinizi Bekliyorum :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :thumbdown: Merhabalar Aranıza biraz önce katıldım . Aslında bu hobiye cok yabancı degilim. bundan 15 yıl önce çocukken mahalledeki bi abimize özenip sarsılmazın Rambo serisi kırmalı tabancalarında almıstım cok eğlenmiştim.
    Gecenlerde bir outdoor magazasında ayakkabı bakarken ahşap gamo cfx i gördüm tezgahtardan havalı tüfek oldugunu öğrenince biraz kafa dagıtırım hem nostanji olur diye 450 liraya aldım. ben biraz doğaçlama yaşayan biriyim biraz eğlenip duvara asmayı planlıyorum. bu arada 22 kabilrelik vermiş çocuk.
    Hazır girmişken bide dürbün alıyım tam olsun dedim biraz önce nette girdim.Sizler gibi bu hobiye gönülvermiş insanların bi platformda buluşacagını düşündüm vede yanılmadıgımı gördüm :) Forumu karıştırıken acıkcası kafam cok karıştı. ama net söylemek gerekirse 250-300 lirayı gecmeden bi dürbün almak istiyorum böyle hemen kolayca piyasadan bugün yarın alabilecegim bişey. bide bu dampa oalyını okudum. Fiyat/performans dyelim iş görsün mümkünsede tüfege yakıssın :) Anlıyacagınız bu hobi konusunda cok ciddi degilim oyuzden bu dürbünüde cözüp olayı kapatmayı planlıyorum..

Değerli yorumlarınızda linkler verirseniz bana cok zaman kazandırmıs olursunuz.

Teşekkürler...
    ;tufey#

• Öncelikle hoşgeldin,seni baştan uyarayım bu iş doğaçlamayı aşıp ciddi bir hastalığa dönüşebilir : ))

Linklerden ziyade forumdaki ikinci el dürbünlere göz atabilirsiniz.Madem çok ciddi değilsiniz fazlasıyla iş görürler.Dampada da yatagun.com.tr yi ziyaret edebilirsin.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• yatagun dampa + bushnell dürbün aldım ilgilenen arkadaşlara teşekkürederim

• yatagun dampa + bushnell dürbün aldım ilgilenen arkadaşlara teşekkürederim

Hayırlı ; uğurlu olsun .Güle güle kullanın. Kazasız ve keyifli atışlar....

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil