tetık mekanızması dagıldı :(

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Emniyeti ittiğinizde mandal zorlanıyosa, parçalardan birisi tam oturmamıştır yada yamuk duruyodur. Ama emniyet normal hareket ediyoda tetiğin altı açılmıyosa başka bi sıkıntı olabilir. Geçen gün aynısı benim başımada geldi, tetiği toplarken bütün kombinasyonları dene.

• bu aksama kadar denıcem.olmazsa da ugrasamam artık emnıyetsız oluversın.kac gundur atıs yapamıyom.daraldım.cok tesekkur ederım vakıt ayırdıgınız ıcın.gıdıp alttan ustten bıda bakıyım, sokup takıp bulurum sanırım

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• siz alt taraftaki kırmızı çizgili ve yayla bağlı olan parçayı dış tarafa monte edip ana pimi yerleştirdiğiniz için böyle bir sorun meyada gelmiş.bu parçayı diğerinin iç tarafına yerleştirip, ana pimi takarsanız sorun hallolur. iyi atışlar.

6-24*50 tasko

• evet.ustte olması gereken buyuk parcayı alta kucuk parcayı uste takmısım.tufegı bırlestırdım.sorunsuz calısıyor.yardımcı olan herkese tesekkur ederım ^^

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• abım tufegı her elıne aldıgında dıyodu ıptal et su emnıyetı dıye.sımdı aklımdan gecmedı degıl soksem mı dıye.sonra dedım boswer.eskısınden daha ıyı su anda tufek.bıraz dızel etkısı oldu yagdan.bı sure durbunsuz kullanıyım.tekrar tesekkur ederım herkese

www.enfarklisi.com

0 RH (+)