"23 Mayıs 2009 Ankara Birinci FT Ligi 4. Ayak"ı artık gerçekleştirsek mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Erdem,Avatar düşünceli olmuş Karadenizde gemilerinmi battı,,Sana yakışmamış değiştir.. ;avci;

abi en çok yaptığım şeylerden birini yaparken, şarjör doldururken çekilmiş fotoğraf ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yarın atlayıp gelebiliriz kuzenle. Tabii bugün taşıdığım kabinlerden bel-sırt kısmında tutulma olmazsa.. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Ankara Team üyesi olmakdan guru duyuyorum ve bugün gerçekden güzel bir gün geçirdim ( kolların ve yüzün yanıklarını saymasak ) ayrıca Osman amcaya sıfırlam için teşekkür ederim ve diğer arkadaşlara cana yakınlıkları için.

Dolu soda şişesi patlakmak da güzelmiş ;tufey#

• Bugün saabah 10'dan 12:30'a kadar Paintsign'daydık kuzenle. Bayağı bir atış yaptık dürbünlü Shadow Sport, dürbünsüz CFXle 15 metrede kesme şeker falan vurduk. Oldukça eğlenceliydi, hava da çok güzeldi. AnkaraTeam'den kimse gelir mi diye bekeledim ama gelmedi.

Bu arada bizim sincapların kolisi dağılmış, arkadaşlar değiştirebilir miyiz diye rica etti. Görüntü kirliliği oluyormuş. Ben de bulabilir miyim diye bakacağım ama her ithimale karşı hepimiz güzel bir koli bulmaya çalışırsak iyi olur sanırım.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Evet dün paintsign in sahibiylede konşutuk, koliyi zor taşıdım oraya bayağı bi dağılmış durumdaydı, aslında onlara böyle güzel ahşap bir sandık ve tutma kulpları olan bişey ayarlasak süper olur....!

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bu aralar sabahları uyanamıyorum. Hava bozuk olur diye saat falan kurmadım, kalkınca baktım saat 12 olmuş, ablam aradı gel oturalım dedi oraya gittim. Bir dahaki buluşmayı kaçırmam artık :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• hw100 ile 1 şarjör atış karşılığı, İTİNA İLE UYANDIRILIR :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

(İtina Ticaret Uyandırma Servisi; Akşamdan msj atıyorsunuz, şu tarihte şu saatte beni uyandır diye, Hangi tarz müzik ile uyanmak istiyorsanız telefonunuzu açınca o müzik çalıyor, ben sizi uyandırıyorum, *Bu servis Gladiatörlerin şarjörleri ufak olduğu için başka şekilde ücretlendirilecektir. :) )

Saygılar...

Bu arada, This night, i'm going to ISPARTA and tomorrow my brithday :=) 26.May.1984 ;şrofls;.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bu arada az önce Gölbaşına ailecek gittik. Şişe kırmadan gelmek olmazdı, yalnız bi durum söz konusu oldu :) Annem benden daha iyi atıyor, hiçbir şişeyi ıskalamadı 50-70 metre mesafelerde felaket şişe kırdı, hafta sonu FT yarışmalarına onuda mı getirsem acaba ;rofl.;

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Hepi börtdey o zaman fender x;.z , velilerimizi atışa getirmiyoruz, hile sayılıyor ;şrofls;.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ankara Team hepinize maaşallah.
    Askerlik gibi antrenmanları hiç aksatmıyorsunuz.
    Trakyada tek kaldığımdan kıskanmaya başladım sizleri.
    Şaka bir yana buluşmalarınız gerçekten izleyebildiğim kadar çok güzel.
    Arazi sanki fuar alanına dönüyor.
    Güzellik üzerine güzellik.
    Aman nazar değmesin. ;d;