tuka marka yani adaşım olan tarihi havalı silah:)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bir arkadaşımın babası yıllar önce almış . bana dediki abi bir tüfek var babadan kalan az kullanılmış bunu tamir edebilirmisin ? getir dedim . birde baktımki harbiden tuka ^^
    birden lise çağlarımdaki yani 1983 yıllarındaki hatıralarım aklıma geldi. neyse söktüm dağıttım yay aynı orjinallikte duruyor. içi kurumuş keçesi patlamış,orıng yok. orjinal gezi arpacığı yok.ama geri tarafı orjinalliğini koruyor. şimdi bu ilk Türk malı olan adaşımı ayağa kaldırmak vatan millet görevi gibi hissettim. tamamı 2 kutu pellet atılmış ;tacli#

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Tukanın sökülmeden önce resimlerini bizimlede paylaşsaydın keşke ^^ vede sonraki halinide paylaşırdın ..

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Tukanın sökülmeden önce resimlerini bizimlede paylaşsaydın keşke ^^ vede sonraki halinide paylaşırdın ..

henüz parçalanmış halde toplamadım. resimlerini çekerim .bu arada orjinal nişangah düzeni olan arkadaşımız varsa haberimiz olsun ^^

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Bende tüfeği merak ettim.
    Fotografları bekliyoruz.
    Kolay gelsin. :thumbdown: