kral 5.5 yorumlarınız lütfen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • şimdiden yardımda bulunacak herkese cok tşk ler.bende kral 5.5 altan kırma havalı tüfek var dürbünüm ise square 3.9.40 pek kullanmaya vaktim olmadı. özelliklerinde ilk hızı 310/ms etkili menzili 60 70 m olarak yazıyor .dürbünüm nasıl arkadaşlar.ayarını yapamadım sabitleyemeyince ayar yapmak çok zor .

Hayalimdeki tüfek fx Revalution.bu 2 silahın ilk hızına baktığımda fx reva 280/ms ikem kral 5.5 310/ms iki silah arasında okyanus kadar fark olmasına rağmen kral nasıl bu kadar hızlı olmasını anlayamadım.

mustafa bey kontörüm bittiği için yaptığımız görüşme yarım kaldı çok özür dilerim bana sabit bir tel no veririseniz siznle tekrar görüşeceğim

birde nette gezerken bir silah çok dikkatimi çekti UMAREX YUNKER 18 ATIŞ KAPASİTELİ HAVALI TÜFEK bu tüfek nasıl sizce

http://www.bekaoutdoor.com/default.asp?git=9&urun=67195#.

tekrar tşk ler

• mustafa abi daha bilir ama bence bir daha fx le kralı karşılaştırma komik bir tablo gibi
    kral ın en fazla 35-40 metre etkili bir atış yaparsın çıkış jızı okadarda yüksek değildir.

AVCI DOĞANIN TEMİNATIDIR.
    (browning vestic 4,5)

• ben yaklasık 2sene kullandıgım kral cfx hakkında diyebilecegim tek sey rezalet söyle söyliyim silahın bu dedigin cıkıs verileri gamonun sitesinen carpma yani bu 310ms hikayesi gamo cfx in bile 4,5 ligi icin gecerlidir türkiyede alabilecegin hicbir pistonlunun (5,5)hızı 310ms olamazmodifiyeleri saymazsak :thumbup: gercege gelirsek bu tüfegin 4,5inin bile gücü 40m den sise kırmaya yetmiyor 15m den yag tenekesinin ön tarafını bile delemiyor hic tavsiye etmem anlayacagın ;tese;kkur

saygılar

1.Webley patriot 22cal.(1.nesil) nikula 6*24-40
    2.Mod 140 22cal. tasco 9*40
    3.Mod 125 22cal.busnell 9*40
    4.mod 60 22 cal.tasco 9*32
    5.kral cfx 17 cal.tasco 9*32

• öheeöheöhe göz yaşları içinde attım çöpe
    Kesin kararımı verdim fx Revolation ailesine bende katılıyorum ama ön siparişle değil.silah geldğinde bütün aksesuarları bedeliy le alarak.artık ne tutarsa

• Maccari'nin gamo cfx e göre olan piston contası ve E2000 yayı ve Mustafa abi'nin ürettiği yay tutucu ile standart bir cfx den daha iyi olabileceğine inanıyorum. Yay tutucu dışında conta ve E2000 yay takarak ben kullandım. Pistonunu ve tüfeğin içini parlattım. Yiv set'leri pek yi olmasa da isabeti gayet iyiydi. Alırken çok iyi kontrol etmekte fayda var. Benim şansıma sorunsuz bir tanesi denk gelmiş olabilir. Daha sonra bir arkadaşım bana ne olur sat diye çok ısrar etti ona verdim. Şaşırıyorum ama şu anda halen çok memnun olarak kullanmakta, sadece bir kere tetik tırnağı ile ilgili bir problem çıktı. Binlerce atış yaptı ve halen geyet güzel çalışıyor (Namluda yiv-set kalmamış yalnız ;şrofls;. )

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776