Gamo Whisper Deluxe almaya karar verdim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar biraz inceledim ve Gamo Whisper Deluxe almaya karar verdim,

Türkiyeden ve internet üzerinden orjinal dürbünü üzerinde olacak şekilde bulmam mümkün mü?
    [Resim Engellendi: http://www.pyramydair.com/images/zoomed/product_whisper_dx_1446z1.jpg]

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Selamlar saygılar

• Bu %52 bana "küsüratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın" lafını hatırlatıyor.
    Bu arada o pasajdaki yer Doğa Spor. Gamo fiyatları piyasaya göre uygundur.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Bu %52 bana "küsüratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın" lafını hatırlatıyor.
    Bu arada o pasajdaki yer Doğa Spor. Gamo fiyatları piyasaya göre uygundur.

Bu %52 konusunda haklısın sanırım ;,;-

Teşekkürler crow ve eblemis üstatlarım...

• Estağfurullah, üstatlığa çok yolumuz var daha... =)

Webley Raider 10 .22

• Az önce Doğa Spor ile görüştüm, şu anki kur ile ve küçük bir indirim ile 400 tl fiyat geçtiler. Biraz zorladım ama daha altına inmiyorlar. Paraşüt mermi hediye verebileceklerini söylüyorlar. Beni en çok üzen nokta ise Orjinal Dürbün yok :( maalesef ne kadar yer aradıysam hep aynı. Orjinal dürbünü üzerinden sökülmüş ve çıplak fiyat bu. Bana 150 tl ye çok kaliteli bir dürdün verebileceğini söyledi. Gönül isterdi ki GAMO nun kendi beraberinde gelen dürbünü olsun. Yutdışı sitelerinde herşey dahil hediyeleri ile bu silah 220 dolar, ülkemizin gümrük standartlarını kınıyorum konusu açılmışken. Araştırmalarımı Ankara il sınırlarında yaptım, belki İstanbul farklı şeyler söyleyebilir. Bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkürler :huh:

• O fiyatlara ikinci elde daha iyi tüfekler alabilirsin. Gamo'nun verdiği hız değerleri aldatıcı. Bence diğer alternetiflere bir bak.

Webley Raider 10 .22