Webley Raider aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ama bu iş tuhaf oldu
    Hatsan Bahtiyar Bey de 450 ytl ye satılacak dediydi.
    10 adet güney ava yolladığını oradan alabileceğimizide söyledi

bende almayı düşünüyorum açıkçası
    tabi girişimde bulunmadım henüz ama ne bilim şimdi nasıl olucak
    açıkçası hiç te umrumda değil

• istanbulda bir yerde dolum aparatı da varmış abi.

• Official Post

Bi yerde dolum aparatı olduğunu sanmıyorum,bildiğim o aparatı Termopl İlkerin ürettiği,yanılıyorda olabilirim.

• Burda firma kötülemenin hiç bir gereği yok.çünkü daha önceden yaptıkları da belli...
    Eğer böyle bir durum söz konusu ise işin içinde başka birsey var diyorum ben.Çünkü bizzat gidip Hüseyin abi ile konustum işin aslını öğrenmek daha doğru diye düşünüyorum.Öyle,bilmeden yorum yapmak olmaz diye düşünüyorum.En iyisi önce Bahtiyar bey ile görüşüp neden dolum aparatlarının bu kadar geciktiğini öğrenmek ve neden fiyat farkının olabileceğini,eski söylenilene neden sadık kalınmadğını öğrenmek.
    Benim kanaatimce gelmesi beklenen ve hala bir türlü gelemeyen şu dolum aparatlarının olmayısı ve aparatın artı fiyat yönünde bir etkisi olacağı.Çünkü firma aparat olmaDan satışı yapmayı düşünmüyor.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Burda firma kötülemenin hiç bir gereği yok.çünkü daha önceden yaptıkları da belli...
    Eğer böyle bir durum söz konusu ise işin içinde başka birsey var diyorum ben.Çünkü bizzat gidip Hüseyin abi ile konustum işin aslını öğrenmek daha doğru diye düşünüyorum.Öyle,bilmeden yorum yapmak olmaz diye düşünüyorum.En iyisi önce Bahtiyar bey ile görüşüp neden dolum aparatlarının bu kadar geciktiğini öğrenmek ve neden fiyat farkının olabileceğini,eski söylenilene neden sadık kalınmadğını öğrenmek.
    Benim kanaatimce gelmesi beklenen ve hala bir türlü gelemeyen şu dolum aparatlarının olmayısı ve aparatın artı fiyat yönünde bir etkisi olacağı.Çünkü firma aparat olmaDan satışı yapmayı düşünmüyor.

Bak arkadaşım togay , bunu nasıl anlarsan anla ama güney av hüseyin yada muzaffer farketmez 10 tane mal gelipte satmıoruz deyipte 7 sini satıp 3 ünü ellerinde bırakma gibi bir politaka içerisinde.Yani ben güney avı suçluorum.neden alanlar 450 den alıorda bize gelince bu tip bir tavır sergiliyorlar bizzat git kendisinden öğren.

• tüfeğiniz hayırlı olsun. isabetli atışlar dilerim.

• arkadaşlar raiderler bitmiş,güney av muzaffer bey ve hüseyin bey izmire fabrikaya görüşmeye gitceklermiş ellerinde raider olmadığı için zor durumda kalmışlar fabrikaya zamanında sipariş vermekte geciktikleri için hatsan güney av ın siparişini eylül 2008 e kabul etmiş yani raiderler kapanın elinde kaldı eger güney av fabrikadan araya girip torpille falan bir miktar raider almayı başaramazsa,bilgilerinize

egeteam.png

• netice olarak bu mevzu da eylül 2008 e kadar sonuca bağlanmış oldu camiamıza hayırlısı olsun

• Official Post

arkadaşlar raiderler bitmiş,güney av muzaffer bey ve hüseyin bey izmire fabrikaya görüşmeye gitceklermiş ellerinde raider olmadığı için zor durumda kalmışlar fabrikaya zamanında sipariş vermekte geciktikleri için hatsan güney av ın siparişini eylül 2008 e kabul etmiş yani raiderler kapanın elinde kaldı eger güney av fabrikadan araya girip torpille falan bir miktar raider almayı başaramazsa,bilgilerinize

Araya seni koysak olmazmı #hims

• merhaba 2-3 hafta önce foruma girdim .okumadığım bölümü hemen hemen kalmadı. geçen hafta istanbulda havalı silah poligonunda gördüğüm webley Raideri hemen sipariş verdim.. 3 gün içinde de teslim aldım .tüfeği 450 ytl ,dolum aparatıda 85 ytl ye geldi .bu gün itibari ile 2 arkadaşımda tufeği görüp atış yaptıktan sonra sipariş verdiler. cuma günü onlarınki de geliyor .temin edememenize çok şaşırdım .kaliteli bir işçilik ürünü ,tetik hassasiyeti güzel ,dolum aparatını takması ve çıkarması rahat,atış esnasında denge bozulması yok ,mermi dolumunu iki elinizle de yapabiliyorsunuz , fakat kurma kolu bana da biraz zayıf gibi geldi. 40 atıştan sonra hedefi aşağıdan vurmaya başlıyor,tüpünü yeniden doldurmanız gerekiyor. tüfeğin ve dolum aparatının resimlerini çektim pazar günü yapacağım 10 ,20 mt gurupmanlarının resimleri ile birlikte sizlere ulaştıracağım ½bay£bay`;

saygılarımla

Togay ve diğerleri ii bakın.

• Togay ve diğerleri ii bakın.

Abi zaten hüseyin abi elindeki tek vebleyi satmıyorum demedi.elinde dolum aparatı olmadıgı için (müsteri memnuniyetini göz önune alarak) bu sekilde size satmak istemem demeye getirde.sonucta ogün ne sen ne togay alıcı degildiniz yok abi ben hallederim alıyorum bunu dense elbette verecek.

• Arif tarsusa o gün ayak alıp buluştuğumuz gün önce mersindeydik bana bu sözleri söyleyen hüseyin bey ve sonrada telefonla muzaffer oldu.Kusura bakmasınlar SAMAN ALTINDAN SU YÜRÜTÜORLAR !!!!! Ayrıca o gün orda olsa alacağımdan % 100 emin olabilirsin.

Selamlar HAKAN :D

• ben sızden sonra gıdıp huseyın abı ıle gorustum,adamın tek sıkıntısı dolum aparatı olmadıgı ıcın ve kendınce baska bır aparatın saglıklı dolum yapamayıp tehlıkelı olacagı dusuncesınden satmak ıstemeyısı.sonra,ben ıstersen sana sılahı satayım dedı o fıyata ama dolum aparatını dısardan sen bulman lazım dedı bende bulrum abı dedım.ama ertesı gun annem rahtsızlanınca almak ıcın gıdemedım.
    sen inanmak ıstedıgıne ınan ıstersen yıne ama dogrusu bu..yanı hala iyı esnaflar var.
    saygılar iyi atıslar.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• şimdi yani 10-01-2008 saat 16:23 ıtıbarı ıle güney avdan hüseyin abi ile görüştüm ve yazılanlara ona telefonda okudum söylediklerime kendisi inanamadı.böyle şöylerin olmadını söyledi.halen elinde raider var hakancım gel almak istersen al.kim isterse dolum aparatsız temin edebilir.bilgilerinize.
    siz bu biligileri nerden ve neye güvenerek aldnızı merak ettim. X(

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• airgunturk.com/attachment/832/
    Selam arkadaşlar bugün poligonda Raider ile grup denedim. Denemeleri aynı hedefe 10 mt reden benchrest üzerinden 10 atış halinde ve her bir gruba geçmeden önce silahı 190 bar doldurarak yaptım. Denediklerim Air Arms Diabolo Field, Crosman Match, Gamo Pro Hunter ve H&N Diabolo Baracudaydı. Gamo inanılmaz sapıttı. Gruptanda belli olduğu üzere baya istikrarsız. Air Arms istikrarlı ama hafif bir pellet. Crosman ise ( tahminime göre Benjamin daha iyi sonuç verecek ve fiyat performansta en cazip olan ) biraz daha iyi sonuç verdi. Ve adı gibi ağır abi H&N Diabolo Baracuda inanılmaz bir pellet artıkılda nereyi görüyorsanız oraya atıyor. Fiyatını resmen hakediyor. Açık alandaki denemelerimide en yakın zamanda paylaşıcam.

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Jarhead ().

• airgunturk.com/attachment/809/

Selam arkadaşlar bugün poligonda Raider ile grup denedim. Denemeleri aynı hedefe 10 mt reden benchrest üzerinden 10 atış halinde ve her bir gruba geçmeden önce silahı 190 bar doldurarak yaptım. Denediklerim Air Arms Diabolo Field, Crosman Match, Gamo Pro Hunter ve H&N Diabolo Baracudaydı. Gamo inanılmaz sapıttı. Gruptanda belli olduğu üzere baya istikrarsız. Air Arms istikrarlı ama hafif bir pellet. Crosman ise ( tahminime göre Benjamin daha iyi sonuç verecek ve fiyat performansta en cazip olan ) biraz daha iyi sonuç verdi. Ve adı gibi ağır abi H&N Diabolo Baracuda inanılmaz bir pellet artıkılda nereyi görüyorsanız oraya atıyor. Fiyatını resmen hakediyor. Açık alandaki denemelerimide en yakın zamanda paylaşıcam.

sayın jarhead bu silaha kullanıcı olarak bir puanlama vermek isteseniz on üzerinden kaç verirsiniz tarafsız kalmaya çalışarak

Webley Patriot - T.M.A.

• Jarhead
    hangi Crosman pellet bu, match wadcutter mı?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Crosman wadcutter Math,

Silah hakkında şöyle diyebilirim çok zevkli bir kurma tertibatı var. Raiderı aldım alalı HW 100 ile atış yapmıyorum. Nispeten biraz yeni olmasından da kaynaklanıyor. Ama dediğim gibi neticede zevkli bir alet ve bu fiyata çok iyi

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• tam güçte 40 atış yapabiliyormuş 800 fbs hızlarda modifiye ile hızı kaçlara çıkar

ve atış sayısı kaça düşer büyük tüp yaptırılabilirmi?

• büyük tüp işi çok fazla emek ve çok pahalıya gelir , gereksiz olur
    modlama ile cok iyi sonuç lar verebilir fakat namlunun kısa olması hw 100 ve aa410 ların gücüne erişmesine engel .
    bence bu silahı olduğu gibi kabullenip kullanmak en iyisi olur bilginize