2. buluşma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gelenleri yazıyorum son durum

rainmanxx
    basri abi ve 2 arkadaşı
    sniperxx
    kafa avcısı - babası-kardeşi
    kemosabe

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Bursalı forumdaşlarımızla bu Pazar tekrar bir araya geldik.Katılım geçen buluşmaya göre daha azdı.Yer olarak yineTuzaklı köyüne yakın bir bölgedeydik.Köyden,bize rehberlik yapan bir abimizin eşliğinde atış yapacağımız bölgeye geldiğimizde gördüğümüz manzara inanılmazdı 8o .Anlatmakla olmaz görmeniz lazım.Çepe çevre çam ormanlarıyla kaplı geniş bir arazı.Çanağa benzeyen doğal yapısı sayesinde rüzgardan fazla etkilenmeden atışlarımızı gerçekleştirdik.Çam ağaçlarının gölge yaptığı alana konuşlandık.Karşı yamaca tahmini 50-100-150 metre aralarla hedef kağıtlarımızı ve soda şişelerimizi dizdik.Atış arasında yaptığımız mangal sefası ve muhabbetin tadı damaklarda kaldı.Keyifli bir gündü.Bir dahaki buluşmada görüşmek üzere…..

[Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/090615/temp/v7hvtxah.jpg][Resim Engellendi: http://s3b.directupload.net/images/090615/temp/7ipr4np5.jpg][Resim Engellendi: http://s2b.directupload.net/images/090615/temp/ro57auir.jpg][Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/090615/temp/livhs6rt.jpg][Resim Engellendi: http://s10.directupload.net/images/090615/temp/xz4lmwk4.jpg]

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• atış yaptığımız bölge gerçekten bir doğa harikasıydı.birdahaki sefere daha kalabalık bir gurupla çok daha keyifli olur.görüşmek dileğiyle.

bursateam.png

• herkez soda şişelerini hazırlasın,bende bir poşet oldu. hedef kağıdı ve dikme demirlerinide getiririm,araba müsait mangalla telinide ben getiririm,herkez tam tekmil carfuruda soyar gideriz

hahahahaha... bayıldım yahu... bende geleyim :D

Sevgiler,

;tese;kkur

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• kapımız bursa tim olarak bütün arkadaşlara açık.kemal hocama uğraşlarından ötürü çok teşekkürler.bursamızın doğa harikalarından bir kesiti pek çok kişiye ulaştırmış oldu.

bursateam.png

• 2. buluşmamız bır harıkaydı yerde olağanustuydu sayımız azdı ama biz üzülmüyoruz gelmeyenler üzülsün ;kihhik,
    Kemal hocamın atıcılığı kadar fotoğrafcılığıda mukemmel
    Basri abinınde yapmış olduğu sıfırlama tabloları harıka teşekkurlerımı sunarım
    en sonunda kafa avcısı kardeşimızı tanıma şansınıda bulduk kendısı babası kardeşlerı mukemmel ınsanlar tekrar aramızda gormek ısteriz

gelen ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkur ederım

Evanix Blizzard

• hepinize çok teşekkür ederim.Hiç sıkılmadan bana tüfeklerini verdiler ve bende gladiatür .diana 350 magnum ve fx t12 ile atış yapma şansını buldum.çok teşekkürler.

Birdahaki buluşmada görüşmek üzere.

bana pm yoluyla bursadakı abilerim telefonlarını verebilirler mi* agt

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Tüh kaçırmışım. artık bir dahakine bende aranızdayım inşallah.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Arkadaşlar bekleyip durduk 2. buluşmayı. Tam bizim işimiz çıktı, yaptınız buluşmayı. Kınıyorum hepinizi:-) Ya sık yapalım şunu ya da herkesten helallik alalım. Selamlar herkese...

Levent

• merhaba arkadaşlar yeni bir yer bulduk. ;avci; Carrefourdan sonra 3 km uzaklıkta bir yer.toplam uzunluk ölçtüm 140 adım saydım.buda bence yeter.3. buluşmada buraya gidelim ve herkez öğrensin orayı.sonradan atışa gidecek arkadaşlar oraya giderler.Bir daha ki buluşmayı ayarlıyalım mı? ;şrofls;.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• evet 3. buluşmayı yapın bencede. Ben ilk kez katılıcam inşallah. sizden öğrenecek çok şeyim var.

bursateam.png

• merhaba arkadaşlar yeni bir yer bulduk. ;avci; Carrefourdan sonra 3 km uzaklıkta bir yer.toplam uzunluk ölçtüm 140 adım saydım.buda bence yeter.3. buluşmada buraya gidelim ve herkez öğrensin orayı.sonradan atışa gidecek arkadaşlar oraya giderler.Bir daha ki buluşmayı ayarlıyalım mı? ;şrofls;.

yakın olması ıyı hoş ama dıyelım mesafede ıyı ama şehır merkezıne yakın olması ve attığımız pelletler 140 metre sonra durmuyorkı cıvarda ınsanların olmaması ve yerleşim sahasına uzak olması şart ben kendı adıma konuşuyorum diğer arkadaşları bılemem ben yerleşım sahasına yakın bıryerde atış yapmam bence atış yapılacak yerın merkezden uzak evlerden uzak daha genış bır arazı ve kımsenın bızden rahatsız olmuyacaği ve ınsanların fazla uğramadığı bır yer olması cok onemlı sonuçta kullandığımız sılahlar oyuncak değil

Evanix Blizzard

• +1

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• anlaşıldı. ;şrofls;.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• kocayayla olabilir aslında uzak demezseniz. ama jandarma ne der onu bilemiyorum.

bursateam.png

• İhsan bey,merhabalar.2.buluşmada atış yaptığımız mekan bu iş için en uygun yerlerden biri diye düşünüyorum.Tek problem yolun biraz bozuk olması,onun dışında mükemmel.Mutlaka farklı mekanlarda bulunabilir,araştırmak lazım.Pcp lerde pelet 400-500 metrelere ulaşabiliyor.Atış yapılacak mekan bu yüzden meskun mahallerin dışında olmalı.Çevrede piknikçiler olmamalı.Atış yapılan bölgeye insanların toplanması risk faktörünü mutlaka arttıracaktır.Görüşmek dileğiyle saygılar.

Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• En güzel atış yeri tuzaklı.+1111111111111111111111

(yollar çok az bozuk)

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• tuzaklı bencede çok mükemmel bir yer hatta müsait olunan bir hafta sonu kamp yapılacak kadar güzel bir yer.

bursateam.png