ekol es 55 tetik çok sert yarıdm

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar ekol es 55 aldım tetik çok sert ve genel bakım ve yağlama kurallarını lütfen anlatınız

• ekol es 55 double action bir tabanca yani her atış öncesi horozu kaldırıp sonra tetıgı cekmelısınız, seri atıs yapmaya musait degil eger ard arda atıs yapmaya calısıyorsanız tetıgı bu yuzden sıze sert gelmıstır.

• arkadaşlar ekol es 55 aldım.Merak ettiğim konu

1-havalı tüfekler gibi tabancalardada yivli namlu var mı?

2-Ekol es 55 aldım.Bu silahta yivli namlu var mı yok ise taktırabilirmiyim +;tuftabV# +;tuftabV#

• arkadaşlar ekol es 55'in temizlik,bakım,yağlama v.s teknik bilgi sahibi olanlar yazsın....

• bu silahtan bende kullanıyorum tabanca bb yani saçma attığı için namlusu yivli değil,şayet paraşüt atsaydı o zaman yivli olurdu.

-sarsılmaz concorde
    -ekol es 55
    -kral 4,5

• arkıadaşlar ekol es 55 aldım.Benim tabancamda ilk atışta horozu kaldırıyorum.birinci atıştan sonra ikinci atışta horozu yine kurmam gerekiyor.acaba bu normal bir durum mu?

ikinci sorum ekol es 55'in namlusu yivli'midir'''

• bu silahtan bende kullanıyorum tabanca bb yani saçma attığı için namlusu yivli değil,şayet paraşüt atsaydı o zaman yivli olurdu.

namlusunda çok az da olsa yiv var. ben de yivsizdir diye düşünüyordum ama varmış. sürgüyü çıkarıp namluya baktığınızda görebilirsiniz.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• evet her atışta horozu kurmak gerekir. yoksa tetik çok sert geliyor. bir de ekol s55 in namlusunda az da olsa yiv var.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• az yiv az set gibi değilmi hocam

-sarsılmaz concorde
    -ekol es 55
    -kral 4,5