Evanix Blizzard S10

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar en sonunda hedefime ulaştım ve Evanix S10 aldım.Güç perfect. Mükemmel bir alet bu çıkardığı ses de baya ürkütücü yanında birde moderatör aldım ve sesini tamamen kesiyor .En kısa zamanda grupmanları deneyip sizlere foto ulaştıracam.

• Hayırlı olsun,güle güle kullanın.Kundağı çok güzelmiş.Tahribat testleri de bekliyoruz. =)

• hayırlı olsun güle güle kullan. denemelerini bizimle paylaşırsan sevinirim. ayrıca sana göre + ve - yönlerinide yazarsan bizim açımızdanda iyi olur.

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• Hayırlı uğurlu olsun.

:thumbup:

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Arkadaşlar en sonunda hedefime ulaştım ve Evanix S10 aldım.Güç perfect. Mükemmel bir alet bu çıkardığı ses de baya ürkütücü yanında birde moderatör aldım ve sesini tamamen kesiyor .En kısa zamanda grupmanları deneyip sizlere foto ulaştıracam.

hayırlı olsun Hakan :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayirli olsun. Ben de bu hafta bir S10 aldim ama malesef benimki surekli hava kaciriyor. Satici ile gorustum, Hatsana gonderecegim. Umarim cozulur tum hevesim kursagimda kaldi :((

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Hayırlı olsun, güle güle kullan. :)
    Olumlu ve olumsuz yorumlarını bekliyoruz. g;$i :thumbdown:

• hayırlı olsun Bülent, sorun çözülür nasıl olsa. hava kaçırması hissedilir duyulur seviyedemi? yoksa akşamdan sabaha basınç kaybı şeklindemi oluyor? fotoğraflarınıda koyarmısın? seninkinin kundağı nasıl merak ediyorum.

.

ankarateam.png

• Tesekkur ederim. Hava kacirma doluyken kurma kolunu cektigimde sarjor yatagindan oldukca sesli sekilde, kurma kolunu ittigim zaman da namlu agzindan yavas bir sekilde oluyor. Yarin sabah atisa gelip bir gostermek isterim ustadlara eger kimse olacaksa . Ama hevesim cok kacti malesef t

Bulent Hamurculu

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• hayırlı olsun dostum
    bende ar6 aldım 2 gun oldu:)
    cok ses ckariyor atıs yapamıyorum
    ar5 ile s10 un farklılıklarnı senle msn den konusmak isterim

• Bülent'in silahının hava kaçırması sanırım kesildi. valfin alışmasıyla sorun çözüldü gibi, bugün biraz atış yaptık. S10 tetiği kesinlikle AR6'ya göre daha yumuşak, şarjörün takılıp-çıkarılması biraz zorlama ile oluyor gibi, ama sanırım kullanıldıkça o da yumuşar. Ayaklar nedeniyle dürbün ayarı yapılamadığından isabetliliğine bakamadık.

.

ankarateam.png

• Erdem bey Malesef duzelmedi. Dun bayagi umutlanmistim ses kesildi gibi diye ama dun 170 bar da denemek icin biraktigim basinc sabah 100 bar a dusmus.

Her kosulda gondermeyi dusunuyorum Hatsan a. Insallah Bahtiyar Bey ler uygun bir sekilde cozerler bu sorunu.

;(

Bulent Hamurculu

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png