aradaki fark nedir ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan AT44WX10 PREMİUM 5.5mm PCP ile WEBLEY RAİDER 10 PCP arasındaki fark nedir ?
    bildiğim kadarıyla ikisinide hatsan üretiyor ikiside aynı fiyatta ama isimleri farklı.
    bana bu iki tüfeğin arasındaki farkı söyleyebilecek birileri varmı ???

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• webley raider, orjinal tasarımın ülkemizde geliştirilmiş 10lu modeli, at44 ise üreticinin diğer marka pcpleri inceleyip, söküp-bakıp benzeştirip/buluşturup yaptığı kendi tasarımı.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bilgi için teşekkürler ama pek bişey anlamadım bunlardan birisi alınacak olsa hangisi alınmalı sizce ?

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• bilgi için teşekkürler ama pek bişey anlamadım bunlardan birisi alınacak olsa hangisi alınmalı sizce ?

bence hiçbiri ;confused; bunlara verilecek paraya kaliteli bir yaylı düşünürdüm.

.

ankarateam.png

• arkadaşım pcp almayı düşünüyor ama pcp yi bilmiyor eğer memnun kalırsa ki bence kalacaktır model yükseltecek.
    deneme için alacak.ayrıca pcp sahibi olmak isteyipte maddi gücü olmayanlarıda düşünmek lazım.

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• arkadaşım pcp almayı düşünüyor ama pcp yi bilmiyor eğer memnun kalırsa ki bence kalacaktır model yükseltecek.
    deneme için alacak.ayrıca pcp sahibi olmak isteyipte maddi gücü olmayanlarıda düşünmek lazım.

bence sizinkiyle biraz atış yapsın, sonra karar versin. ben bu işe 25TL lik bir havalı tabanca ile başladım. kral cfx, gamo cfx, hw97k 4.5, hw97k 5.5, hw100, gladiator.

keşke hw97k ile başlasaymışım, önceki silahlarla doğruyu bulana kadar çok para kaybım oldu. bunları başkasının yaşamasını istemem, o nedenle söyledim. ayrıca bu yolu birçok arkadaşımda yaşadı, bu işe gönül verildiyse iyi ekipmanla başlamak sizi vakit ve para kaybından korur.

.

ankarateam.png

• Official Post

Fatih arkadaşın temiz bir ikinciel alırsa ileride model yükseltirken kaybı olmaz,

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.arkadaşım forumdan mets.kendisini ben üye yaptım fakat forumla ilgilenmekten çok benim anlattıklarımı dinlemeyi tercih ediyor :) onun için foruma yazma gereği duydum birazdn kendiside foruma katılr :)

ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• ben pcp silah almak istiyorum normalde Hatsan AT44WX10 PREMİUM bunu almak istiyordum ama bunları okuduktan sonra WEBLEY RAİDER 10 PCP almaya karar verdim ama fikirlere açıgım
    bana pcp silah olarak tavsiye edeceginiz bir silah varmı ?

;izci; AT44WX10 OPTİMA 3-12X44
    ;tese;kkur

• Bu işe gönül verdiysen ve yeterli bir para ayırdıysan direk olarak bir FX al.
    En azından zaman ve para kaybına uğramazsın.
    Benim ilk silahım Webley Patriot (1. nesil) idi (patriotu bile hatsana 3 kez bakıma gönderdim). Fx Türkiyeye gelir gelmez hemen değiştirdim.
    Demem o ki gerçekten havalı silaha ilgi duyuyorsan macera aramaya gerek yok. FX al.

• Webley Raider ingliz patentli yerli yapımı I At44wx Bildiğimiz Hatsan

Raider lw namlu(ama bazıları hatsan namlu) I At44wx hepsi lw namlu

35 cm namlu içten susturuculu(bul barrel) namlu I 50 cm normal namlu

Tetik hafifleştirilebilir I Aynı şekile

Benden bu kadar eksiklerini ekleyiniz ^^ .Ayrıca belirtmek istediğim 35 cm namlu olması dez avantaj olasada atış hassesiyeti açısından belki bir nebze musabakalarda yararlı olabilir.Ama 50 cm namlu olması bence daha iyi.

Benim tercihim sıfır alacaksanız e. el evanix blizzard modelleri olurdu. g;$i

2.elde at44wx 10 u tercih ederim.