sunshade

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar
    Ön mercek çapı 50mm olan dürbünlerin optık onundekı sunshade takmak için kullanılan dişin ölçülerini bılen varmı yada bu ölçü butun durbunlerde standartmı

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• istisna yoksa bildiğim kadarıyla,Dürbün çapına göre dişler standart ölçü, sormaya gerek yok ,,dürbün capı yeterli..

A Takımı Üyesi

• Benim bu konuda açtığım bir konu vardı.Nikon sunshade dişi geçtik çap olarak bile uymadı ags ye büyük geldi.Dişler de farklıydı gördüğüm kadar.

• farklılık gösteriyor 50 mm her dürbüne 50 mm sunshade uymuyor normalde standart gibi görünsede uymuyor işte. Nikko stirling 6x24-56 lık dürbünün 56 mm sunshadesinin Walterin 56 mm dürbüne uymadığı gibi. Bunun örnekleri bi kaç tane daha var 50 mm içinde geçerli.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• bugun sushademı yaptım dişler her dürbünkünle aynı değil bendekı durbunun diş ölçüleri M56x075 az öncede boyadım şu anda kuruyor güzel oldu sayılır verdiğinız bılgıler için teşekkurler

Evanix Blizzard

• süper olmuş eline sağlık. Ne tür malzeme kullandınız yaparken ?

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• süper olmuş eline sağlık. Ne tür malzeme kullandınız yaparken ?

alüminyum malzeme kullandım

Evanix Blizzard

• Diş nası açılıyo buna.Güzel olmuş bu arada.

dürbünde mercek önünde dişler oluyor o dişlerın formunun aynısını sunshadeye yapılıyor dişlerde torna da çekılıyor

Evanix Blizzard

• Herhangi bir tornacı yapabilir mi bunu?

ben kendim tornacıyım kendim yaptım dürbünüzle beraber bır tornacıya gıttığınızde yapabılır ama bıraz pahalı olabılır fıyatı

Evanix Blizzard

• Teşekkür ederim cevabınıza.Bana da kolay birşey değil gibi geldi zaten.

benı yanlış anladınız yapımı cok kolay her tornacı yapabılır ama özel bir iş olduğu için malıyetının cok ustunde para ısterler tanıdığinız bır tornacı varsa yakınınızda bedavaya bıle yapabılır

Evanix Blizzard

• benı yanlış anladınız yapımı cok kolay her tornacı yapabılır ama özel bir iş olduğu için malıyetının cok ustunde para ısterler tanıdığinız bır tornacı varsa yakınınızda bedavaya bıle yapabılır

aynen öyle tanış yoksa hem uğraşmaz hemde uğraşırım derse cok para ister.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot