4 Temmuz Buluşma ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün çok güzeldi.....fx in ne demek olduğunu öğrendiğim gün oldu bugün :)

buluşma yerini tam olarak bilmediğim için sabahın 6 sında paintsign in arkasında kendi kendime 3-5 atış yaptım sonra Osman abinin arabayı görünce asıl buluşma yeriyle benim olduğum yer arasında alaka bile olmadığını anladım ve gecikmeli de olsa gruba dahil oldum....

fx leri bukadar canlı görünce ilk hedefimi bi pcp olarak belirledim ;)

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• bu arada chairgun'a baktım, gladiatorden atılmış 16g bir pellet, 130 yardada hw97k nın namlu çıkış hızına çok yakın ^^ soda şişeleri boşuna moleküllerine ayrılmıyor 8o

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ya arkadaşlar, telefon numaralarımızı yüzyüzeyken versekte en azından araç marka/modelleri ve plakalarımızı bildirsek de benim gibi kim nerede bilmeyenler anlayabilsinler... Diye düşündüm ben... Bu arada eblemis kardeş, bende araba var, uygun bir yerde buluşabilirsek birlikte gidebiliriz haftaya...

1972 model Mercedes 200 Twin Turbo :) Fildişi hk 633...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bugün bende dürbünümü aldıktan sonra geldim, ama geç kaldık biraz. Birinci çamlıkta hedef kağıtları gördüm hatta kırmızı-sarı hedefi görünce şaşırdım. 11.45 de paintsign'a indim kimse yoktu birz sıfırlama atışı yaptıktan sonra sıcaktan dayanamayıp bende kaçtım.