4 Temmuz Buluşma ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu hafta 100metre gurupman denesek sabah 06.00 ? ne dersiniz?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Malesef ben gelemiyorum. Yarın seyahat var 1 haftalığına. Oysa ki bu hafta kırılmış kundağı yenisiyle değiştirilip ve hava kaçırma sorunum çözülüp tüfeğim geldi, yeni aldığım 10 lt lik scuba tüpüm geldi, korkunç hevesliydim.

Sağlık olsun, size iyi atışlar. Selamlar.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Malesef ben gelemiyorum. Yarın seyahat var 1 haftalığına. Oysa ki bu hafta kırılmış kundağı yenisiyle değiştirilip ve hava kaçırma sorunum çözülüp tüfeğim geldi, yeni aldığım 10 lt lik scuba tüpüm geldi, korkunç hevesliydim.

Sağlık olsun, size iyi atışlar. Selamlar.

oo tam takım oldun sende. hayırlı olsun Bülent :)

.

ankarateam.png

• Erdem tüp işini ayarlayabildin mi?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Erdem tüp işini ayarlayabildin mi?

dün akşam gittim, dolum hortumunu yaptırmışlar.

.

ankarateam.png

• Osman amca sen bagaja att44'ü de koyarmısın rica etsem :P
    benim büyük ihtimal gelirim bi sıkıntı çıkmazsa.... x;.z

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Köksal, AT44 Modifiyede 600 cc tüp ve regülatör takılıyor...FX ve HW97 Alacam yanıma onlarla atarız...Tabii 5 mermi peşpeşe sürmemek kaydıyla.... ;,;- ;,;- ;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Yaw bende gelmek istiyorum ama herkeste ya FX ya Evanix var. Gamo'yla utanıyorum vallaha...

• utanacak Bir şey Yok,,Gamoda fena sayılmaz,,,İnşallah daha iyilerinide alırsın...hepimizin silahınıda kullanabilirsin..Esirgemeyiz..Amaç hoşca vakit geçirmek,sohbet muhaabbet..

A Takımı Üyesi

• osman abi o zaman acemiydik :) ilk kez fx almıştım elime o hataya düşermiyim artık...

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Büyük çoğunluğumuz bu işlere CFX ile başlamıştır. Kötü de bir silah değildir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yaw bende gelmek istiyorum ama herkeste ya FX ya Evanix var. Gamo'yla utanıyorum vallaha...

O halde ben hiç mi gelmiyeyim yani :) Sizler 250 m.'ye atarsınız ben 25 m.'ye, önemli olan eğlenmek değil mi?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• +1

Bende varım.....Sabah o saatte uyanabilirsem sizlerleyim :sleeping:

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Bugün AnkaraTeam'in toplandığı yerlerden biri olan 1. Çamlığa gittim (ya da ben öyle tahmin ediyorum)... Bende diyordum ki bu hazretler niye böyle karga kahvaltısını etmeden atışa giderler, bugün anlamış oldum... 1050'de oradaydım kaçtığımda saat 1120 idi ve ben zor dayandım o sıcağa :| Tabii ki kimseler yoktu, bende buraya kadar gelmişken mantığıyla 6-7 pellet attım, zor kaçtım ;şrofls;.

Bu da 10 m.'den ayakta dürbünlü (ona dürbün denirse tabii) atışlarım;

[Resim Engellendi: http://img25.imageshack.us/img25/8622/efenadiil.jpg]

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bende diyordum ki bu hazretler niye böyle karga kahvaltısını etmeden atışa giderler, bugün anlamış oldum... 1050'de oradaydım kaçtığımda saat 1120 idi ve ben zor dayandım o sıcağa

tecrübe :)

atışlar sonrası, aşağıda paintsign da çay-tost-muhabbet yapıyorduk, o saatlerde. keşke bir baksaydınız, tanışmış olurduk .

.

ankarateam.png

• tecrübe :)

atışlar sonrası, aşağıda paintsign da çay-tost-muhabbet yapıyorduk, o saatlerde. keşke bir baksaydınız, tanışmış olurduk .

Ya ben aslında baktım ama... Ah ah, tüh tüh... Bi gri Golf (veya o aileden bişey), bi Şahin ya da Doğan bi de ne olduğunu hızla giderken çözemediğim bi bordomtrak Sedan vardı... Orada çalışanların arabalarıdır diye düşünerek uğramadım... :S:(:S Şimdi üzüldüm işte...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Bugün ben de gelmyi istiyorsum ama dün gece geç saaatlere kadar çalışmanın verdiği yorgunlukla öğleye kadar uyumuşum.
    Zaten bizimkiler tatile gittiği için araba da yok, haftaya bir formül bulabilirim umarım.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/