100m A4 kağıdına ilk hedef çalışmam

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • paylaşım için teşekkürler kardeş ;tacli#

gördüğüme göre dürbün artıkılını hedef üzerinde epey gezdirmişsiniz :rolleyes: destekli mi yaptınız atışları yoksa ayakda serbest atışmı?
    kaç zoom da atış yaptınız?ayrıca kullandığınız dürbün markası mildot özelliği hakkın da biraz daha bilgi lütfen ;tacli#

• hedefi printerdan çıkardım.grupman olarak düşünmemiştim sadece kalp ve kafayı hedefledim.100 metre için afaki olarak nişan aldım kalp ve kafayı son atışlarda vurdum rüzgarı ve dotları ayarlamakta biraz sıkıntı oldu.nişan alırken kalpten vurduğum atışımda hedef kağıdının sağ üst köşesinin biraz altına nişan aldım.atışlarım destekli oldu 100 metre için desteksiz atış benim için bihayli zor.dürbün imzamdaki gamo 6-24x50 AO mildotlu önden paralaksı ve atışlarım 24x ile yapıldı.

saygılar...

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#

• tebrikler iyi bir çalısma olmus ama çalısmalarını rüzgarsız bir günde yapıp paylasırmısınız ?

;izci; AT44WX10 OPTİMA 3-12X44
    ;tese;kkur

• tebrikler iyi bir çalısma olmus ama çalısmalarını rüzgarsız bir günde yapıp paylasırmısınız ?

yeni tüfeğin hayırlı olsun mehmet abi.cumartesi günü beraber gideriz poligona orada deneriz hem tüfeğini hemde grupmanları. ;tacli#

FX Typhoon T12 & GAMO 6-24X50 AO
    ARMTAC RS-X2 ;tufey#