moderatör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • iyi günler

bugun bir şey fark ettim sizden yardım istiyorum

tüfeğime moderatörü taktığım zaman dürbünü ayarlayamıyorum sürekli sapmalar oluyor.

çıkardığım zaman 30 mt de 5 mermiyi 1 tl içine topluyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz.

teşekkurler..

• bende aynı sorunu yaşadım ve hala yaşıyorum bence moderatorlerımızde sorun var bana göre moderator namlu ucuna sıkıldığında namlu eksenınle moderator eksenı birbirlerının tam olarak eksenlerınde değiller bunun sebebıde moderator içindekı dişlerın namludakı dişlere göre cok bol olması

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Moderatorler yatagun marka mı?
    Eğer öyleyse Yatagun yetkililerine çözüm için başvurabilirsiniz.

• ben yatagundan aldım ses kesmede mukemmel otesı ama isabetlılıkte sorunlar var

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Bir arkadaş moderatörün deliğini 7mm olarak büyültmüştü ve sorun düzelmişti diye hatırlıyorum forumda okumuştum.. orjinalde

6mm sanırım o delik ve dişte salgı yani yamukluk varsa pelletler mederatöre çarpabilir..

• moderatör takılmadan sıfırlaması yapılmış bir silahı moderatör takarak kullanırsanız namlusu esneme yapan silahlarda sıfır noktasının bozulması normaldir.bu bir sorun değil ve grubu etkilemez.sadece önceden vurduğunuz yerin daha altından vurursunuz.

yok eğer moderatör taktıktan sonra ''grupta dağılma'' oluyorsa aldığınız modaratör kalitesizdir.yani olması gerektiği gibi üretilmemiştir.bu sorunu da aldıkları moderatörün deliklerini genişleterek çözen arkadaşlar var.siz de onlar gibi yapabilirsiniz.yalnız çok genişletmeyin bu sefer çıkan sesi kesmede problem yaşarsınız.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• moderatör takılmadan sıfırlaması yapılmış bir silahı moderatör takarak kullanırsanız namlusu esneme yapan silahlarda sıfır noktasının bozulması normaldir.bu bir sorun değil ve grubu etkilemez.sadece önceden vurduğunuz yerin daha altından vurursunuz.

Bir ekleme yapmak isterim.. Bazı moderatörlerle yukardan vurabiliyosunuz. Hatta çıkış hızının arttıına şahit olduğum moderatör var. İçinde biyerleri kırılmış sesi çok ii kesen ama sağ/sol üst köşeye çeken moderatörlerde var.