95sas 8mt ilk grup denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • a>%20Quickpost%20this%20image%20to%20Myspace,%20Digg,%20Facebook,%20and%20others!

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• Herkeze selamlar bana birisi kısaca nasıl fotoğraf ekleniyor anlatabilirmi sinirden öleceğim :((

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• Herkeze selamlar bana birisi kısaca nasıl fotoğraf ekleniyor anlatabilirmi sinirden öleceğim :((

www.imageshack.us adresine giriyorsun. Gözat(browse) basıp resmi seçip upload diyorsun.Eğer resim boyutu büyükse altta resize image ye click koyup 1280x1024 gibi bir değeri seçiyorsun, start upload diyorsun.
    Açılan sayfada en üstteki linki alıyor sayfaya yapıştırıyorsun.Daha sonra linkin tamamını seçip kelebek resmi olan resim ekle tuşuna basıyorsun.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Gruplarını da tecrübeyle geliştireceksin fena değiller.Ben mod125le 8 metrede raptiyeyi kitaba gömüyorum her seferinde ki sende 95 sas var

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• İlk havalı silahınız veilk grubunuz.
    Onun için güzel. Remington AM77 ile 10 hatta 15 metrelerde tek delik.
    Belki sas ile bu olmayabilir ama bu mesafeden bu silahla 1 cm gibi grup yaptığında tamamdır.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• İlk seferler için güzel. En güzel kısmıda cesaret kısmı. Bence çizmiş olduğun yuvarlağın tam ortasına pellet büyüklükte bir nokta koy. Her seferinde daha küçük alanı hedef belirlersen titremeleri daha hızlı kesersin. Tetiği çekmekse işin en önemli kısmı. Yavaş yavaş çekmek gerekiyo. Uzak mesafe atışlarda yüksek zoomda titremeler daha fazla hissediliyo. Bunun etkilerini en kolay yok etme yöntemi reticle hareket ederken tam merkeze geldiğinde tetiği yavaşça ezmek. Böylelikle belki ilk ezişinizde değil 5. ezişinizde patlayacak tüfek. Ama %100 tam merkezdeyken atış gerçekleşecek. Böyle yapan bir çok kişi tanıyorum. Denemenizi tavsiye ederim.

• gerçekten önerileriniz ve değerlenirmeleriniz için teşekkür ediyorum fakat bugün tüfeğe red dotu taktım ve sıfırladım sonuç bundan yüzde yüz verimli yani guruplar bu mesafeden git gide küçülüyor diyebilirim.herkese iyi atışlar diliyorum sağlıcakla kalın

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek

• Ben farklı bir noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum.

Red Dot kullanacak arkadaşlara tavsiyem; nokta büyüklüğü 5 MOA dan küçük modelleri seçin, 3MOA ideal.
    Nokta büyüklüğü özellikle 50m ve üzeri atışlarda çok daha önemli oluyor. 100yard da 5MOA = 5x2.54cm=12.7cm yapar. yani 90m atışında 12cm den küçük bir gurup yapmanız zor demektir. Red Dot u 45m deki hedefe doğrultuğunuzda, noktanın hedef üzerinde kapladığı alan 6cm çapında bir daire olacaktır.

Buschnel Tropy nin bir modelinde bu mevcut fakat TR ye satış yapmadıkları için alamamıştım. İnternette epey aradıktan sonra 3MOA, 5MOA, 10MOA lık artı ve cember hedefleri olan bir red dot buldum ve aldım. Toplam maliyeti 40$ geçmedi (Made in China). Görünüşü ve kalitesi fena değil. Henüz tüfeğe monte edip kulllanmadığım için kesin yorum yapamıyorum.

Umarım faydılı bir bilgi olmuştur.

Diana 350 Magnum 5.5mm.
    A1Optic 1x42 Red Dot

• Reddotlar hakkında en küçük bilgi ve deneyim sahibi olmayan birisi bile bunu farkedebilir bence çok haklısınız ev içersinde atış yapıyorum reddotu sıfırladım 8 mt mesafede bile kırmızı nokta çapı 2.5 3 cm lik hedefimin tamamını kaplıyor ve atış çok zor oluyor.Tabi benim reddot kullanma sebebim malüm tüfeğin yanıında gelen hediye olması.Ama uzun mesafe atışları için kesinlikle orta yollu bir dürbün şart.Verdiğiniz değerli bilgi için de ayrıyettten çok teşşekkür ederim.

mod95 sas+optima red dot

huğlu poze

huğlu tek