Hatsan AT44-10PA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yok hepsini okuyamadım. Ama inceleme falan yapcak düzeyde değilim. Zaten yapabilseydim cik cik öteceme oturup foruma bir inceleme koyardım.he unutmadan ben bana laf ederim öyle çap map güzel şeyler değil.Hepiniz Allaha emanet olun. Yolculuk bu gece.

İyi yolculuklar Hayri, gittiğin yerden de girersin artık foruma ½bay£bay`;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• rifat abi çok açık ve net adamsın.alman ekolü ;kihhik,

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Can Yücel'in yanılmıyorsam çok güzel bir yazısı vardı. "Bizim orada ..öte ..öt derler hakim bey" diye. Bir yerden bulursam kes/yapıştır yapar foruma koyarım, yazması çok uzun sürer.
    Onu okuyanlar bilirler, açık olmakta fayda vardır ;şrofls;.

AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• İşte buldum

can baba yaptığı küfürlü konuşmalardan dolayı sürekli mahkemelik olmaktadır. bu davalardan birinde de kendini savunmak için bilindik bir fıkrayı anlatmıştır ve sonunda da bu cümleyi kurmuştur. haliyle beraat etmiştir. o fıkrayı merak edenler için:

bir köyde ateşli bir hasta vardır, kasabaya doktora getirir hastayı köylüler. koca devletin koca doktoruna.
    doktor hastaya fitil verir ve köye döner dönmez hastaya fitili anüsten vermelerini söyler.
    köylüler tabi 'tamam doktor bey' diyip köye giderler.
    köydeki herkese sorarlar, en bilgelere bile, ama kimse anüs ne demektir bilemez.
    bu nedenle bir türlü ilacı da veremezler hastaya.
    hastanın durumu da gitgide kötüleşmektedir.
    bunun üzerine köylü, doktora, koca devletin koca doktoruna telefon etmeye karar verir ama kimse buna yanaşmaz.
    ne cüret değil mi doktoru arayacak bir köylü.
    neyse durumun vahameti üzerine muhtar aramayı kabul eder.
    bütün köylü toplanır santrale, muhtar arar, "biz ne yapacağımızı bilemedik doktor bey" falan der işte. karşıdan doktor bir şeyler söyler.
    muhtar teşekkür edip telefonu kapatır döner arkasına:
    "makattan verin dedi doktor" der.
    yine tüm köye sorarlar, komşu köylere birilerini yollayıp sordururlar falan, ama makat ne bilen yoktur yine.
    hasta ise gitti gidecek, ateşler içinde kıvranıyor baya.
    ihtiyar meclisi toplanır. son çare, doktorun bir kez daha aranmasına karar verilir.
    yine kimse aramak istemez doktoru. nihayetinde yine biri kandırılır, telefonun başına geçer, ama bir yandan da söylenmektedir:
    "çok kızacak doktor bey çok!" diye. sonunda telefonu açar, durumu anlatır, doktor bir şeyler söyler yine.
    telefondaki köylü, yüzü allak bullak, arkasını döner:
    "gördünüz mü ben size söylemiştim çok kızacak diye; ..ötüne sokun dedi.!!"

ankarateam.png

AB RH (-)

• Can Yücel'in yanılmıyorsam çok güzel bir yazısı vardı. "Bizim orada ..öte ..öt derler hakim bey" diye. Bir yerden bulursam kes/yapıştır yapar foruma koyarım, yazması çok uzun sürer.
    Onu okuyanlar bilirler, açık olmakta fayda vardır ;şrofls;.

+1

Hatta adam olmanın ilk şartı açık ve net olmaktır...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• hala alan olmadımı yav merak ediyorum bu tüfeği..

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• alacağım da bende temkinli yaklaştım ilk olmamak için :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Kısa çöpü çeken tüfeği alır ;şrofls;. ;,;-

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• ama o kibritlerin bazısı kendi kendine yanarken bazısıda hiç yanmayabilir ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• O kadar da değil Raptorx hocam.Fazla da abartmamak lazım :him:s Sizin kibritler isveçten gelirken bir kaç ülke gezmiş bir avrupa gezisi yapmış sadece o kadar diyelim ;tacli#

siz abartınca bende abartmadım, bir T12nin fiyatı at44-10un 3-5 katı değil ki? 3-5 katı fiyata hiçbir şeyin fabrikasını da alamayız :) bunlar sizin esprinizdeki abartmalardı.

"yanar/yanmaz" demedim "yanarken/yanmayabilir" dedim ki birşeyi abartmış değilim bence. iyiside var, ortasıda, kötüsüde. hiç fabrikasına geri gitmemişi de var, 3-5 kere gitmişide var. namlusu iyi olanı var, kötü olanı var, lw olanı var. üzerinde "lw" yazıp "lw olmayanı" var :) tüpünün 1., 2., 3., nesil olanı var.

nesi yok? "standardı" yok malesef :(

.

ankarateam.png

• yanarken/yanmaz veya yanarken/yanmayabilir, yaw RaptorX hocam bunlar ufak ve güzel kelime oyunları :) İhtiva ettiği anlam aynı.Ben T12'yi hesaba bile katmadım.Düşüncem FX Glad içindi.T12 ile kaç bar kaç şarjör hesabı yapıp matematik jimnastikleri yapacağıma illa ithal diyorsam tabi ki Glad alırım ;tacli#

Belli sıkıntılar var.Düzeltiliyor da zamanla.

• kelime oyunları "o paraya fabrikasını alırım" ile başladı hatırlatırım. bunun yanında benimkiler devede kulak kalır :)

neyse bu konuyu fazla uzatmayalım, afiyetimiz kaçmasın. ayrıca bu milli fabrikamız güzel-kaliteli bir PCP yapsın, bende alırım. Ama güvenlik/kalite/standartlar konusunda hiçbir tereddütün kalmaması kaydıyla.

T12 ile kaç bar kaç şarjör hesabı yapıp matematik jimnastikleri yapacağıma

200 bar doldurup; 3 şarjör x 12 = 36 atış, bu kadar matematik yeterli, jimnastiğe hiç ihtiyaç yok ^^

.

ankarateam.png

• Ne kadar ekmek o kadar köfte bu işlerde :) at44 fiyatına daha kaliteli bir PCP var mı acaba ?

bursateam.png

• Ne kadar ekmek o kadar köfte bu işlerde :) at44 fiyatına daha kaliteli bir PCP var mı acaba ?

biraz daha pahalıda olsa pompasıyla beraber bir Benjamin Discovery var, yurtdışı fiyatları ülkemize göre daha düşük ve kalite/standart olarak çok daha iyi.

.

ankarateam.png

• arkadaşlar ben yeni katıldım at44-pa aldım çok kullanışlı ve çok kaliteli

• arkadaşlar ben yeni katıldım at44-pa aldım çok kullanışlı ve çok kaliteli

resimlerini çekip başlık açıp koyarsanız çok seviniriz. birde menzil, tahribat hakkında gözlemlerinizi koyabilir misiniz? aramıza hoşgeldiniz bu arada.

bursateam.png