1 nesil patriotta dampa sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • değerlı formdaşlarım üstadlarım bundan 2 ay önce tek parça ayak ve 3-9-44 w&s dürbün kullanıyordum hiç bir sorun yoktu sonra kaliteli nikko marka bir dürbün aldım fakat önce dürbün kaymaya başladı sonra dürbünün konik kısmını dayayarak bağladım tek parça ayağa, bu seferde ayak dürbün kızağından kaymaya başladı sorum şu yatagun dampa alsam sorun çözülürmü herhangi bi kayma sıfırınının kaçmasıyla karşılaşabilirmiyim?

Hw 97k

• gamo stoper işini görür. gayet sağlama alıyor dürbünü.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• gamo stoper işini görür. gayet sağlama alıyor dürbünü.

nerden sağlama alıyor dürbünü ;tacli# arkadan destekliyerek geri kaymasını önliyor ;kihhik, başkada bir getirisi yok,nikko bir dürbünü dampasız kullanman iyi cesaret işi kardeşim ;tacli# sana derhal dampa ayak almanı tavsiye ederim,zira yine kayacak olur ki belki,patex japon yapıştırıcısı kullan kızak içine,ama sakın dampa ayak almadan tek parça ayağı kullanma,dürbünün ömrünü yersin ;kihhik,

• kadir abi ne bileyim ben işte :) bende stoper var gamo tutuyor yerinde :) çift parça ayakta var gerçi. umarım ben dürbünü yemiyorumdur :S

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Abi şu güçlü tüfeklere dampa takın artık güzünüzü seviym.

• abi benim dürbün 4-12-42 yatagun dampa zapdedermi?? kadir abicim slmlar seni çok güldürdüm galiba allahta beni güldürsün dimi

Hw 97k