Walther 8-32x56 durbun hakkindaki goruslerinizi alabilir miyim lutfen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar,

BSA 8-32x44 ile Walther 8-32x56 arasinda cekimser kaldim.

Kullanan arkadaslar var ise gorus alabilir miyim lutfen.

Tesekkurler

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Ben BSA kullanıyorum oldukça da memnunum ama walther hakkında bilgim yok. Bu aralar ben de yeni dürbün arayışları içine girdim, bir süre sonra insan değişiklik arıyor.

Desenize BSA yakında satılığa çıkıyor. :rolleyes:

• Büyük bir dürbün 8x32-56 Walther.Bununla birlikte ağır bir dürbün ayrıca.Tüfek üzerinde takılıyken taşıma çantasını kapatmak imkânsız derecede zor.Tekerleği ve koca taretleri buna müsade etmiyor.Bununla birlikte çok net bir görüntüsü var.Yandan paralakslı olması atışlarda iyi bir özellik.Önden paralaks ayarı atış yaparken paralaks ayarı değiştirmeye imkân vermiyor.Atışlarda sıkıntı yaşamadım şuana kadar.Sanırım son dürbünüm bu olur bozulup kırılmadığı sürece.

İmzamdaki resimde AT44 WX10 TH tüfeğim üzerinde bu dürbün takılı vaziyette.

• Bismarck hocam, degerli goruslerin icin cok tesekkurler.

Onu mu alayim bunu mu alayim derken Erdem hocam yardima yetisti ve Centerpoint 8-32x56 durbununu verdi. Haftasonu deneme sansim oldu. Harika bir durbun, gorusu cok net. Tasko dan sonra yeni bir boyuta gectim.

Sevgiler,

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png