Hatsan mod125 Tüfeğimin ucu kırıldı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçmiş olsun... Bu durum atışlarını etkilemiyormuş ya, nasıl yani, atış yapmıyor musun? :) Hatsan'dan isteyebilirsin model belirterek, çokta fazla para tutmaz... Ben senin yerinde olsam o arkadaşıma da bir daha bırak tüfeği sapanımı vermem vallahi... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Geçmiş olsun.Ucu Hatsandan istemek yerine servise gönderseniz daha uygun olur.Orada güzelce yenisini monte ederler herhalde....

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Kırığı Görünce Biraz Moralim Bozuldu Ancak 5-10 Atış Yapıp Sapma Felan olmadığını görünce çok da takmadım kafaya sadece görüntü kirliiliği Hatsana bi sorayım bari Teşekkürler

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Şöyle de yapabilirsiniz:

Namluyu söküp gönderin yapsınlar.Belli mi olur; belki sıfır namlu yolllarlar ve para da almazlar...... :him:s

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

• 20-25 lira filan olması lazım,gönderdiğime değmez derseniz dışardan alın.

• Denemekte fayda var.Bazıları denemiş mutluluktan uçuyor.Ben denedim Allah benim belamı verdi.... ;#^+.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• dürbünle kullanıyorsan komple uç kısmı söküp atabilirsin yoksa benim bildigim bi sakıncası yok ama belki saçma kırılan yere gelirse sapma olarabilir yani komple sök derim ben youtubeta bi kaç videoda görmüştüm komple sökülmüş namnu

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Kıl testere ile kırık olan uç kısmı kes. Birde zımpara ile çapakları al. Hatsana da bir maille bu resmi atıp fiyatını sorarsan sana yardımcı olacaklardır.

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...

• Her ne kadar dürbünle kullanılsa da bu parça aynı zamanda susturucu görevide görüyor(!). Hatsanda veya adanadaki malum sitede parça var. Parçayı söküp atmak veya namluyu söküp göndermek gereksiz şeyler, parçayı satın alırsanız. Kendiniz söküp değiştirebilirsiniz. Üzerinde bir alyen vida gibi bir şey var bunu söktüğünüzde parçayı söküp çıkartıp değiştirebilirsiniz.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Ben o parçayı zevkime söküp susturucu takmak istedim ama denildiği gibi alyanı sökünce çıkmıyor.Sanki sıcak preslenip yapıştırılmış gibi duruyor.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Ben o parçayı zevkime söküp susturucu takmak istedim ama denildiği gibi alyanı sökünce çıkmıyor.Sanki sıcak preslenip yapıştırılmış gibi duruyor.

aynen katılıyorum musa abı benımde mod 125 sınkını cıkarmayı denedım bırak cıkmayı yerınden kımıldamıyo vıda süs:D:D

• Tüfeğin ucunu Adana'da ki av bayiinden temin edebilirsin ama Hatsanla konuşup tüfeği gönderirsen tüfek de bir elden geçmiş olur. Allah başka dert vermesin. ;,;-;şrofls;.

Tüfeği Yerde Beton veya Toprak zeminde kuran bir arkadaşım yüzünden

Beyler bayanlar, bu arada Klingonlu atış yapacak toprak beton zemin bulup atış yapmış da hiç birimizin haberi yok. Biz o kadar özledik vs .diyelim o gitsin bizsiz atış yapsım. X(X(X(X(