25 Temmuz Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yine güzel bir buluşmayı kaçırmanın üzüntüsü içindeyim, ama önümüzde daha birçok güzel buluşma olacağını bilmenin rahatlığını yaşamaktayım. gelecek seferlerde buluşmak üzere ...

Erdem,Buluşmalarda sen olmayınca ,,yokluğun belli oluyor..Farkın,Farkediliyor..umarım bir sorun yoktur..hayırlı günler..

A Takımı Üyesi

• yine güzel bir buluşmayı kaçırmanın üzüntüsü içindeyim, ama önümüzde daha birçok güzel buluşma olacağını bilmenin rahatlığını yaşamaktayım. gelecek seferlerde buluşmak üzere ...

İnşallah...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• problem yok, misafirlerim vardı o yüzden gelemedim. görüşmek üzere.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yine klasik ve çok güzel bir buluşmaya daha katıldım. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu arada 50m de tabanca ile nokta atışı olayını da denedim. Soda şişesini 2. atışımda devirdim ama kırılmadı :) Demekki 50m den 9mm Parabellum mermi şişe kıramıyor ;kihhik, Ama 40m den Osman abinin pellet tutucusundaki kurşun hedefleri gayet güzel deliyorum ;,;- Neticede 50m den nokta değil ama şişe vurmak mümkün ama çok şanslı bir atış lazım. Nitekim 2 den sonraki atışlarım bence MKE mühimmatı ve gez sisteminin 0 mesafelerde hassas nişana izin vermemesi sebebiyle vuramadım. Ama çalışılırsa kaliteli mühimmatla yapılabilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Erdem abiyi aradı gözlerim inşallah daha sonraki buluşmalarda görüşmek üzere.

Bu arada misafirim var demişsin, bir hikaye geldi aklıma.

Ben çocukken mahallemizde amca vardı (rahmetli). Adam sürekli kahvehaneye giderdi akşama kadar ordan hiç çıkmazdı.. Sürekli karısı gelirdi kahvehaneye adamı çağırmaya. Eve misafir geldi gel. Eve misafir geldi gelll.. Adam oyunu bırakıp kalkamazdı. Banane yauw geldiyse geldi kardeşim şurda 2 dk oyun oynatmıyorsunuz. Misafir geldiyse koy önüne 1 bardak çay bi tabak büsküvi yesin içsin defolup gitsin derdi :)

Erdem abi pek buluşmaları kaçırmazdı. Ama misafir önemli yerdendi demekki

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Yine klasik ve çok güzel bir buluşmaya daha katıldım. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu arada 50m de tabanca ile nokta atışı olayını da denedim. Soda şişesini 2. atışımda devirdim ama kırılmadı :) Demekki 50m den 9mm Parabellum mermi şişe kıramıyor ;kihhik, Ama 40m den Osman abinin pellet tutucusundaki kurşun hedefleri gayet güzel deliyorum ;,;- Neticede 50m den nokta değil ama şişe vurmak mümkün ama çok şanslı bir atış lazım. Nitekim 2 den sonraki atışlarım bence MKE mühimmatı ve gez sisteminin 0 mesafelerde hassas nişana izin vermemesi sebebiyle vuramadım. Ama çalışılırsa kaliteli mühimmatla yapılabilir.

Bence kaliteli mühimmatla (nereden bulacaksan :) ) sen ne zaman istersen 50 m.'den şişe kırarsın Murat... Atışlarını seyrettim, gayet güzel... Maksimum denge ve acele etmeden atış... Silahında güzel, maalesef kullanabildiğin mühimmat zayıf ama başka da pek şansın yok... Kısa 9 atabilse silahın bende iyi mermi var ama onların da barut hakkı az, gene kırmaz... Harddiskini boşaltmayı ve HW100'ünü unutma... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Buluşma ve arkadaşlık süperdi, bütün haftanın stresi gitti katılanlara teşekkür ederim. Nighthawk Murat'a ayrıca teşekkürler onun red dotlu HW45'ini resmen alıkoydumbye_happy.gifyine görüşmek üzere