diana magnum 350

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende gamo hunter 440 4.5 var ve gücünden hiç memnun değilim diana magnum 350 ile arasında çok fark var mı. dianayı inceledim ağırlık namlu boyu çok farklı bunlar tüfeğin gücüne çok etki eder mi? çıkış hızları çok farklı değil

hatsan at44 wx10+6-24 40 tasko+hill pompa

webley patriot 5.5 1.nesil

• çok fark var alacaksan 5,5 cal al yada 1.nesil bulabilirsen webley patriot al

2 silahta gamo dan çok daha güçlü webley diananın yarısı kadar bile değil fiatı

;tufey# ;tufey#

• al diana 350 22 cal bıdaha tufek alma.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• namludan kurma tüfekleri pek tavsiye etmiyorum tabiki bu benim kendi görüşüm

diana alacaksanız mod 460 magnum 5.5 mm tavsiye ederim hem alttan kurmalıdır hem isbetli hem güçlüdür, birde Alman diana kalitesi

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• 460mag güç açısından 10 numara tüfek, mutabıkız. ancak tepme hadisesi devreye girdiğinde, hassas atış yapmak isteyenlerin tek tercihi mod54 airking olmalıdır :P kırma namluda patriotu tek geçerim. hem 350mag ın yarı fiyatı ve hem daha güçlü. aradaki fiyat farkına dürbünü mürbünü alınır :)