Yatagun Dampa

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 30 mm dampaya ihtiyacım var ve hiç bir yerde bulamıyorum.acaba yatagundan 1 inç lik modeli alsam ve bunu kaynakla filan 30 mm cevirebilirmiyim malzeme müsait midir buna?

Weihrauch HW 97 K 0.22 - Hawke Varmint 25 SF 6-24*44
    Walther CP88 0.177
    Norica Comando 0.177

• 30 mm dampaya ihtiyacım var ve hiç bir yerde bulamıyorum.acaba yatagundan 1 inç lik modeli alsam ve bunu kaynakla filan 30 mm cevirebilirmiyim malzeme müsait midir buna?

bu şekilde bir değişikliği çok hassas yapamazsanız, dürbünü hiç ayarlayamazsınız. www.opticswarehouse.co.uk de 30mm dampa vardı.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ya evet var ama Türkiye'ye göndermiyorlar

Weihrauch HW 97 K 0.22 - Hawke Varmint 25 SF 6-24*44
    Walther CP88 0.177
    Norica Comando 0.177

• artık dürbün yollamıyorlardı. dürbün ayağıda mı yollamıyorlarmış?

.

ankarateam.png

• artık dürbün yollamıyorlardı. dürbün ayağıda mı yollamıyorlarmış?

Erdem abi bu doğrumu gerçekten dürbün yollamamaları,tamda önümüzdeki ay dürbün almayı planlıyordum ordan :( neden acaba bilgin varmı?

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• malesef öyleymiş. 4x dan büyük büyütmeli dürbün göndermiyorlarmış :(

.

ankarateam.png

• 4x mi? kafayı yemiş bunlar o zaman bende tam 5 alcaktım :P neyse kendileri kaybeder :whistling: başka yerden alırız..

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• bir ürünü sepete atıp, nakliye yerini Türkiye seçemiyorsun, yani hiçbir şey yollamıyorlar Türkiye'ye :(

.

ankarateam.png