stoeger x20 tamir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • x20 den kolay sökülen bi tüfek yok. Zamanla tüfeği tutan kundak vidaları duman oluyor. Ts10 dışında o tüfekte isabetli bi pellet seçememiştim biri aşağı gidiyor biri yukarı gücü belli değildi fakat ts10 da gayet istikrarlı

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• tüfeğin kundağını sök,tetik tertibatının sol yanak kısmının yakın mercek resmini çek ekle buraya,hadi bekliyorum, kafanı yorma yaparız ;tacli#,şimdiden tahmin yürüteyim bende hiç olmadı ama,orda beyaz çelik tel var,onun ucu girdiği delikden çıkmış olabilir, servisdeki usta senin kadar acemi havalı tüfekde,tecrube ile sabittir ;kihhik,

tüfeğimin içini açtım ve emniyeti yaptım.sorun
    emniyeti tutan telin bir ucu tetiğin üstündeki çıkıntıya takılı olmalıyken boşta duruyordu.onu tekrar yerine taktım.fotoğrafları hemen eklemeye çalışıcam.
    stoegerın işçiliği hakkındaki yorumlarımı sorarsanız. beş para etmez.makineler tarafınfdan yapılan kısımlar güzel ama el işçiliğiyle yapılan yerler beş para etmez.
    adamlar karşılıklı iki vidanın eğimini bile tutturamamışlar.

herkese yardımları ve ilgilerinde dolayı teşekkür ederim.

ne tahmin ama ;grin; nokta atışı ;şrofls;.

hangi vida dan bahsediyorsun tam anlıyamadım kardeş :him:s kundak yan vidaların dan mı bahsediyorsun?

• evet abi kundak yan vidalarından adamlar elle göz kararı açmış heralde karşılıklı iki vida birbirini tutmuyor.

• abim o vidalar yanlamasına girer,aşağıdan yukarı doğru,ana gövdeyi tam iyi merkezliyemez isen vidaları takarken zorlanırsın,

• abi işte nese topladım daha sonra deneme amaçlı bir atış yaptım silaha olan kullanma isteğim azalmıştı. şimdi dahada arttı.bu silah için tek pişmanlığım keşke ahşap alsaydım.tamm sentetiğide çok hoş ama ağaç tüfeğe ayrı bir hava katıyor.bu silahın sadece kundağı satılmazmı.

• sentetik de güzel,ahşap kalitesi çok da iyi deyil,dikkatli kullanmak lazım,kendin yaptırabilirsen ceviz kundak bilemiyeceğim,ben bu tüfeğin sentetik kamoflaj renkli olanını x50 yi bekliyorum onu alacağım,yıl sonuna doğrumu gelecekmiş öyle birşeyler duymuştum,dilersen fabrikayı ara orda satış müdürü hakan bey ile görüş,ahşap kundak almak istiyorum dersin,vardır ellerinde sanırım,