tekirdağ buluşması (kısmetse)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • TEKİRDAĞDAN KİMLER VARRR EL KALDIRSIn x;.z
    gördüğüm kadarıyla 2 kişi var bide ben 3 bide benim arkadaş var 4 heee ne duruyoruz helva yapak
    şaka bir yana arkadaşlar bi toplanalım bi buluşmada biz yapalım hepimize uygun bir zaman buluşalım
    hava soğuk olursa en azından bi tanışmış oluruz bi yerde oturup iki muhabbet ederiz
    :thumbup:

korfezteam.png

• neden olmasın ?
    bu hafta sonu 13:00 dan sonra hersaat bana uygun
    ama hava soğuk atış yapılmaz donarız :P

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• hepimiz için uygun bi zaman seçeriz atış yapamasakta tanışmış oluruz

korfezteam.png

• TEKİRDAĞDAN KİMLER VARRR EL KALDIRSIn x;.z
    gördüğüm kadarıyla 2 kişi var bide ben 3 bide benim arkadaş var 4 heee ne duruyoruz helva yapak
    şaka bir yana arkadaşlar bi toplanalım bi buluşmada biz yapalım hepimize uygun bir zaman buluşalım
    hava soğuk olursa en azından bi tanışmış oluruz bi yerde oturup iki muhabbet ederiz
    :thumbup:

bu haftasonu birbirimizin yüzünü bir görelim sanal bir gerçek olsun atış filan gerisi gelir diğer arkadaşlar da gaza gelir bakmışsın kocaman seçkin bir grup oluşturmuşuz. :huh:

marmarateam.png

• çorluyuda hesaba katınca 6 kişi oluyoruz

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• cumartesi buluşalım doğru çorluya orada da kimi yakalarsak oturur biraz da karşılıklı sohbet ederiz. nasıl nerde buluşalım mesela direkler altı saat 13 olabilir.

marmarateam.png

• tamam saat ve yer benim için uygun
    airguntürk yazılı bir kağıt taşıyamayacağınızdan :)
    sizi nasıl tanıyacağım ??

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• kan çeker merak etme x(; saat tam 13 te sobacılar sokağı çelebi cam a gel bıyıklarımdan tanırsın.

marmarateam.png

• yavv benim ehliyet için direksiyon sınavım var cumartesi 8.30 da gitcem sürücü kursuna ;#^+.
    yetişe bilirsem bende gelicem x;.z
    emircani ben seni ararım bana gittik kaldık dersin tamam g;$i

korfezteam.png

• sobacılar sokağı direkleraltında eczane var ordan aşağı doğru inilen yol dimi ?

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• o zaman fatih abi bana tel no nu pm den yazarmısın
    pazar günü geliriz oraya...

Hatsan Mod 135 0.22 cal
    Crosman 2100
    Tekirdağ Merkez

• sobacılar sokağı direkleraltında eczane var ordan aşağı doğru inilen yol dimi ?

aynen orası. gençler ben pazar saat 13 te ordayım. buluşalım oradan çorlu yaparız.

marmarateam.png

• Hemşehrilerim selamlar.
    Ben geçen salıdan itibaren yurt dışında olduğumdan bu konudan ancak şimdi haberdar oldum. Buralarda olsaydım muhakak gelmeye çalışırdım. Maalesef bu hafta sonu da işim var, herhangi bir buluşmaya katılma imkanım olamayacak.

S&W 686-6

• Arkadaşlar, burada sözkonusu "Tekirdağ Buluşması" yapıldı mı? Son yazılardan sonra bakıyorum ses çıkmadı.
    Bu gibi buluşmaların sonucu hakkında birkaç satırla bilgi verilirse iyi olacak: yapılsa da yapılmasa da.
    Bu arada bir soru: Tekirdağ'da buluşup etrafa sorun çıkarmadan atış yapabileceğimiz bir yer var mı? Belki daha sonra Çorlu'dan toplanıp oraya da gelebiliriz.

S&W 686-6

• emircani kardeşimle geçen pazar onun gelememesi yüzünden buluşamadık. hasanfuatı da alıp sizlerle görüşmeye götürecektim. kısmet ileriye. dün oğlumla kumbağ çamlığı ilersinde (yaklaşık 3 km) atışa gittik. göz-gez-arpacık o kadar oluyor. yer biraz meyilli ama 50 mt. den uzak atış bile yapılabilir. altında çeşme var. hedef yeri doğal set. iyi havalarda erken gidilmezse piknikçilerden yer bulunmaz.ayrıca buradan t.dağdaki komşularıma sitem ediyorum. konu silah olunca akan su durmalı .saygılar, selamlar.

marmarateam.png

• Arkadaşlar, burada sözkonusu "Tekirdağ Buluşması" yapıldı mı? Son yazılardan sonra bakıyorum ses çıkmadı.
    Bu gibi buluşmaların sonucu hakkında birkaç satırla bilgi verilirse iyi olacak: yapılsa da yapılmasa da.
    Bu arada bir soru: Tekirdağ'da buluşup etrafa sorun çıkarmadan atış yapabileceğimiz bir yer var mı? Belki daha sonra Çorlu'dan toplanıp oraya da gelebiliriz.

+1

Saygılar

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png