ESKİ-YENİ(MOD 125)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yeni model hatsan 125 ile eski parti hatsan 125 leri nasıl ayırt edebilirim galiba eski parti mallarında problem çıkıomuş sık bi şekilde??

• Ayırt edipde ne yapacaksın ki Mod 125 ler genelde hep arızalıdır,arada bir iyisi çıkar.
    Tüfek alacaksan Hatsana bulaşmadan buradaki 2.el satılıklara bir gözat.Gerçekten temiz tüfekler var.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• bence abimizin yorumunu dinle ve hatsana bulaşma
    çünkü bunu hatsanı olan bir insan söylüyor.
    bende mod125 kullandım ve hemen ardından gamo ve stoeger kullandım(ama bu sahip olmak anlamında değil sadece arkadaşların ve bnm tüfekle atış yaparken) gamo ve stoeger dan aldığım zevkin yarısını bile mod 125 ten alamadım

sen yinede ikinci ellere bak ve eğer illede hatsan dersen mod 95 ebak.ona iyi diyorlar.

• birde şunu sölim mod125 le her atışında garip bir yay sesi duyuyorsun.silahın namlusunu kapatırken çok zorlanıyorsun.
    -mod 125 sahibi:şimdi namluyu hızla kapat
    -ilk kez 125 kullananan: yine olmadı abi
    -daha hızlı
    -olmuyor abi :D
    daha hızlı hadi olcak gayret göster
    tamam abi kapattım ama bu seferde pellet yuvasından çıktı:D

• :D Ama iyi kas yapiyor bak bu konuda bu tüfegin hakkını yemeyelim nedir bu milletin mod 125 den cekdigi :) 3 arkadaş ortak kulanıyoruz 4.5 mm mod 125 tüfek bende duruyor ama şundan eminimki biz çok şanslı vatandaşlarmışız tüfek çok harika vida bile gevşetmiyor 95 bile gevşiyor ;kihhik, mod 95 atışa gitdigimde 125 götürüyorum genelde 50 mt civarı mod 95 şişenin kenarından vurdugunda pellet sekiyor ama genelde bu mod 125 olmuyor pellet şişeye yeterki temas etsin şişenin hiç şansı yok he he ;kihhik, ...

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• yorumlarınıza bakılırsa bütçeme uygun tüfeklerden kral magnum 4.5 kalıyor büyük ihtimal ondan alacağım.

• eğer mod 125i sıfır almayı düşündüysen fiyatı 250 civarıydı.
    sen h ilal av ın sitesine bir bak istersen .orda 250 civarı alabileceğin stoeger x10 combo var.
    bence kral yerine stoeger x5 alsan bile daha daha kalite bir silaha sahip olmuş olursun.

• benim tüfeklerden istediğim çok güçlü olmaları aslında mod 125 de bunu karşılıyodu fakat gerek çıkardığı problemler gerek servis açısından eksi puanları beni kral havalı tüfeklerine yönlendridi açıkçası ben güçlü bi tüfek istiyorum.ayrıca stoegerde ithal bi ürün olduğu için servis açısından endişelerim var... :S

• kral dan ne kadar yüksek bir güç alabileceksin hem forumda kralı iyice araştırırsan kralın yivleriyle ilgili çok sorun yaşayanlar var.
    ama eğer ben silahı açamam açsan geri toplayamam diyorsan stoeger a bulaşma.

• ama insanların hatsan yerine kral a yönelmeleri çok güzel bir şey.
    bu yolla kral kendini geliştirmeye iyice bir hız verir.ve yeni modeller çıkarır. eğer kral bir kaç orjinal ve güçlü tüfek çıkarsın kral öncelikle bu forumdakilerin sonrada bütün havalı tüfek severlerin dikkatini çeker.

• herşey zamanla çuhacı öğrenicez bizde açıp toplamasını aslına bakarsanız şu an kafam bayağı bi karışık napcamı bilemiyorum en kısa zamanda bi av bayiine gidip tek tek deneme atışı yapmam lazım veya bi havalı silah poligonuna:)

• ikinci ellere baksana
    çok kaliteli tüfekler var senn o bütçene alabileceğin.
    belki bütçeni 30 40 daha genişletirsin ama süper bir silah alırsın.
    ikinci ellerin dandik olduğunu düşünme sakın.çünkü bende başta öle düşünüodum.ama daha sonra havalı tüfekleri temiz kullanınca gücünden ve kalitesinden hiç bir şey kaybetmediğini anladım.

• 120 tl para ayırııp yine yaylı bir havalı tüfek alıçak olsam yine mod 95 sas alırdım 3.9,32 optima dürbün tekparça ayak minimum maliyet maksimum performans ^^ ama mod 95 almassam kıral alırdım ama namludan kurma modelini altdan kurma modellerinde sorun yaşayanlar bi hayli fazla oldu ama mod 95 almamış olsaydım :) üzerine 3 , 5 kuruş ekleyip x 20 alırdım tüfegi düzgün kullandıkdan sonra kolay kolay arıza yapıcanı sanmıyorum ama tabi bu benim nacizane düşüncem kişiden kişiye değişebilir normaldirde .. :thumbup:

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Bende mod 125 kullanıcısıyım şanşlıydım tüfek sağlam çıktı şansını dene istersen al veya bence stoeger x20 alabilirsen daha iyi olur oda iyi bi tüfek

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot