modifiye GAMO 1250 .22 Peregrine by CAP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bir amerikalı Gamo 1250'yi ultra modifiye ile gasramli 1080fps (36fpe) güce ulaştırmış. Her parçasıyla kendini uğraştığını belirtmiş.

RWS Super H (13.9g) .22 pellet ile 1060-1080 fps hızlar ölçmüş.

linki burada

Gamo 1250 modifiye

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• her atışta namludan yağ fışkırıyor :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• her atışta namludan yağ fışkırıyor :)

bu silah GasRam imiş, yani yaylı değil, ve yağ fışkırmaz. basınçlı havanın ani salınımı buhar gibi görünür. Dizelle olduğunu düşünsem zaten buraya koymaya gerek görmem.

.

ankarateam.png

• Official Post

bu silah GasRam imiş, yani yaylı değil, ve yağ fışkırmaz. basınçlı havanın ani salınımı buhar gibi görünür. Dizelle olduğunu düşünsem zaten buraya koymaya gerek görmem.

Yanılıyorsun Erdem, GasRamda da aynı yağ fışkırabilir, piston önüne yağ dökülürse, GasRam ile yaylı arasındaki tek fark birinde piston yay ile itilirken diğerinde yine piston, sıkıştırılmış bir (kendi içinde pistonlu) hava ile itilir, yani atışlarda hava harcanmaz.

• Ama yağlamazsanız dizellemeyen bir Gasram silahınız olabilir. Yaylı silahta yayı yağlayınca mutlaka pistona bir miktar yağ bulaşacaktır. Yaylıda da yağsız çalıştırayım derseniz yay bence zarar görür.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• buda bişeymi Ankarada Gamo Hunter 440 a 1600 küsür fps yaptıran babayiğitler var :him:s 8o

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Yanılıyorsun Erdem, GasRamda da aynı yağ fışkırabilir, piston önüne yağ dökülürse, GasRam ile yaylı arasındaki tek fark birinde piston yay ile itilirken diğerinde yine piston, sıkıştırılmış bir (kendi içinde pistonlu) hava ile itilir, yani atışlarda hava harcanmaz.

ben adamın yazılarını ve yazılan cevapları da okudum. dizel etkisi olduğunu sanmıyorum. üstelik bu hızı istikrarlı olarak yapıyor, ve dizelle yaptıktan sonra niye modifiyeyle uğraşsın ki? normal yaylıya basar yağı , "ben bunu yaptım" der çıkar işin içinden.

.

ankarateam.png

• Official Post

Erdem benim söylemek istediğim GasRam silahlar hava harcamaz, yani namludan GasRamın içindeki hava çıkmaz, onun dışında disel yapmış yapmamış tarafını tartışmıyorum.

• erdem abi zaten gasram'ın içineki havanın çıktığını söylememiş sanırım.benim anladığım erdem abi ''basınçlı havanın ani salınımı derken'' pelleti iten basınçlı havadan bahsediyor.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Şimdi amortisörde sıkıştırdığınız hava birden kurtulduğunda "basınçlı hava birden salınmış" olmuyor mu? ama buhar ne oluyor onu anlamadım 8o:him:s

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776