hatsan alınırmı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slm arkadaşlar ben yeni üye oldum bende diana 350 magnum var pcp tüfek almayı düşünüyorum
    hatsan pcp tüfekle fx veya evanix arasında fiyat farkı çok siz ce hangisi alınır.

• kolay bir soru.para varsa fx alınır.yoksa hatsan alınır. :)

tabi beklentiler de önemli.

FX airguns SATILIK FX GLADİATOR

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Maddi sıkıntı yoksa fx varsa webley raider 10 veya at44 wx 10 tabi lw namlulu olması şartıyla.

• çok zor bir soru sormuşsunuz ^^ al desek, 2 gün sonra kargocuyla uğraşmaya başlarsanız (şans meselesi, hepsi değil çoğunluğu gerektirir) bize kızarsınız. alma desek PCP zevkinden mahrum kalırsınız.

bence imkanınız varsa şartları biraz zorlayarak sıfır almasanızda 2. el başka bişey alsanız daha iyi olur. veya en azından 2.el o marka silah alınki, satarken üzülmez, para kaybetmezsiniz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• slm arkadaşlar ben yeni üye oldum bende diana 350 magnum var pcp tüfek almayı düşünüyorum
    hatsan pcp tüfekle fx veya evanix arasında fiyat farkı çok siz ce hangisi alınır.

Mercedes'le Şahin arasında da çok fiyat farkı var... Sence hangisi alınır?

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• selam cmblc sende hatsan at44 kullanıcısısın nasıl tüfek ?

selam gigabyterman, iyi tüfek...

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• FX alırsan zevk hastası,
    Hatsan alırsan kalp hastası olursun. ;şrofls;.

• FX alırsan zevk hastası,
    Hatsan alırsan kalp hastası olursun. ;şrofls;.

;rofl.; ;rofl.; hatalı üretimleri hariç AT 44 ler hatsanın yaylılarına göre daha özenli üretiliyor diye biliyorum :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• hatalı üretimleri hariç AT 44 ler hatsanın yaylılarına göre daha özenli üretiliyor diye biliyorum

Allahtan yaylılar gibi üretilmiyor,yoksa... :rolleyes: ;confused;

• Benim aldığım Evanix Bil. Bolt Action (üstten) tavsiye ederim fiyatıda uykun peşin paran varsa çok cazip 1400 herşey dahil içnde eline alınca kullanmaya başlıyacaksın tüpmüş pompaymış dürbünmüş uğraşmazsın bence bu senin işini rahat görür fx kadar istikrarlı olamasada hatsan gibi kafanı ağrıtmaz seni idare eder ....

Saygılar ....karar sana kalmış ;avci;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• ne amaçla kullanacağınızı belirtirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Daha güçlü tüfek tabii ki var. Ama o sayıda atış yapabilen yok.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Değiştirilmiş hali daha güzel olmuş. :thumbup:

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• beklentim uzun mesafe atışı yapmak. avlanmak değil hedef atışı yapmak istiyom .
    bide burda 2,5 - 3 milyar gibi rakamlardan bahsetimiz için almışken iyi ve uzun ömürlü bir tüfek almak .
    bukadar para vercem madem biraz araştırma yapıyım .

(bukadar para benim için uzun bir zaman çalışmam anlamına geliyo , sizin için bilemem)

• o zaman tavsiye edilebilecek tek tüfek fx gladiator.2. el satılık var forumda çok uygun.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380