patlayan pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu pelletler sanırım seri üretim değil, daha önce bende böyle bi konu açmıştım ama baya eskiydi, yakın zamanda yanılmıyorsam ''lifetime'' adlı arkadaşta yazmıştı. bunları evde kendin yapabilirsin ama tamamen eğlence amaçlı kullanmalısın. kağıt üzerinde baya tahribat yapıyor.

mantar barutunu ıslatıp ucunu oyduğun bi pelletin içine doldur kuruduktan sonra atabilirsin. namlu içinde kolay kolay patlamıyor :) tecrübeyle sabit.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• mikron düzeyde barut namluya sıvanacaktır bence. bir de silahın içinde yandığını düşünürsek gül gibi tüfekleriniz zamanla.... :love:8o

• kullanılan malzeme tam olarak barut değil, zaten pelleti doldururken buna dikkat etmek lazım, yanıcı madde pelletin içinde kalmalıdır. dışarı doğru çıkıntı olabilir ama bununda namluya temas etmeyecek şekilde olmasına dikkate etmek lazım. yoksa sürtünmeden dolayı namludan çıkmadan patlayabilir ^^

birde şuna dikkat edilmeli nedendir bilmem ama ben crosman 2100 de bu pelleti her kullanmamda pellet namluda patladı. ama gamo cfx te hedefte patladı :him:s sanırım pnomatik tüfeklerde kullanılan hava atış esnasında daha fazla ısınıyor :him:s

birde bu iş için en uygun pelletler predatör. ucundaki kırmızı plastik çıkartılınca yanıcı malzeme için baya yer oluyor.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ben daha önce fotoğrağraflı olarak patlayan pellet yapımını gösterdim. Sitede aratırsanız bulursunuz.

Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• seri üretim patlayan pellet var ama hem pahalı hem de yurtdışında mevcut redthunder adında aratırsanız youtube da birkaç videosu var