stoeger x20 alacam ama hangi dürbün ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • stoeger x20 almaya karar verdim. Fakat kombo modelini almaya bilrim. Eğer kombo modelini almazsam ebayden bir dürbün alacam. Böyle bir şey beğendim sizce iş yapar mı? stoeger x20 nin dürbününden iyimidir ? Üzerinde red dot da var çok şekil duruyor. Acaba görüntüsüde netmi sağlam mı?

işte dürbün

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• yanılıyorsam düzeltin bushnell 3 9 -40 25 dolar olabilirmi?
    yani benm bildiğim bir bushnell 3 9-40 var 99 euro.
    ayrietten farketmemiş olabilirsin tüfeğin dürbün ayağı çift parça ayak.stoeger x20 o dürbünn canına okur gibime geliyordürbünün ayarı devamlı bozulur.yani sen çakma bushnell i alırsın birde en az tek parça ayağa ihtiyacın var.

• yanılıyorsam düzeltin bushnell 3 9 -40 25 dolar olabilirmi?
    yani benm bildiğim bir bushnell 3 9-40 var 99 euro.
    ayrietten farketmemiş olabilirsin tüfeğin dürbün ayağı çift parça ayak.stoeger x20 o dürbünn canına okur gibime geliyordürbünün ayarı devamlı bozulur.yani sen çakma bushnell i alırsın birde en az tek parça ayağa ihtiyacın var.

Hımm ben tek parça ayak birde dampa ayak var sanıyordum. Demek iki parça ayakalrda var ve magnum yaylılar için uygun değil. Eyvallah kardeş yeni bir bilgi daha öğrendim. Elimden geldiğince sitedeki teknik bilgiler i okumaya çalışıyorum fakat baya karışmış özellikle eski konular çok arkalara gitmiş ve göz gezdirerek zor bulunuyor. Bu işin bir kitabı yok mu ? Bayramda köyüme gidecem. Oralarda internet bağlantısı sıkıntılı. Bu konularla ilgili tavsiye de bulunabileceğiniz bir kitap var mı? Snipercılık, dürbün terminolojisi, Havalı tüfekler vb. gibi şeylerle ilgili kapsamlı bir kitap

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• 3-9x32 veya 3-9x40 iş görür fazlasına gerek yok gibi tabi ustalar ne der ama dandik bir 3-9x40 veya 50 dense kaliteli bir 3-9x32 daha iş yapar bence

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot