Kral Magnum 4.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, kral magnum 4.5 alarak bende aranıza katıldım. Aldığım yer set halinde veriyordu. Yanında bakım yağı,dürbün(4x15),pelet ve kılıfla geldi.

Belk bu konular çok fazla açılıyordur ama yeniyim ben mazur görün. Sizlere sorularım var.

Henüz tüfekle 1 atış yaptım. Atışı yaparken tüfeğin ucundan ateş/kıvılcım çıktığını gördüm. Bu normal midir?
    Dürbün 2 kelepçeli, sanırım o kelepçelerden tüfeğe tutturucaz. Hemen takmamalıymıyım dürbünü?
    Son olarak da yapmam gerekn bakım neir?

• hayırlı olsun aramıza hoş geldin :)

yeni tüfek dizelleme yapması geçici bir durumdur,korkulacak bir durum yok,

dürbün ile gelen ayak pekbir işe yaramaz,tepmesi olmuyan tüfekler için,sen biraz atış yap tüfeğin dizellemesi gitsin,o dürbün e 2 ci el bir tek parça ayak al,onunla kullan bir müddet,

bakım yapmana gerek yok,onun bakım zamanı gelene kadar belki sen o tüfeği çok dan satmış olabilirsin ;kihhik,başka bir tüfek almak için :rolleyes: yanlış anlama kral magnum benim ilk göz bebeğim dir onu da bilesin ;tacli#