Diana Mod 34 Classic ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Diana Mod 34 Classic hakkında bilgisi olan varmı? Mod 31 plastik kundakla aynı tüfek gibi görünüyor. Şu an crosman 2100, raider 10'lu ve T12 kullanıyorum. Tek yaylı tecrübem mod 125 ile oldu. :cursing: Mod 34 nasıl grupmanlar çıkarır merak ediyorum. Yurtdışı sitelerde arama yapmayı denedim ama tarzanca olmuyo bu işler ;şrofls;. Bilgi aktarabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. :thumbup:

• Bu tüfeği webley raider 10 lu ile kıyaslıyorum. İçimde yaylı hasreti var. Raider yerine doğru bir seçim olurmu acaba. :him:s

• yaylı tavsiyem her zamanki gibi hw97k olur. ssoner in ilanlarda 2.el bir silahı vardı forumda.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

yaylı tavsiyem her zamanki gibi hw97k olur. ssoner in ilanlarda 2.el bir silahı vardı forumda.

Niye Erdem, hani AA TX200 Carbin bir pistonlu daha güzel olmazmı ? ;kihhik,

• Official Post

yaylı tavsiyem her zamanki gibi hw97k olur. ssoner in ilanlarda 2.el bir silahı vardı forumda.

Niye Erdem, hani AA TX200 Carbin bir pistonlu daha güzel olmazmı ? yada Prosport ;kihhik,

• Niye Erdem, hani AA TX200 Carbin bir pistonlu daha güzel olmazmı ? yada Prosport ;kihhik,

varda önermedik mi? :him:s

.

ankarateam.png

• Ben Webley Raider 10 luda karar kıldım. Perşembe elimde olur inşallah. Zaten kullandığım ve çok beğendiğim bir PCP. Çok isabetli fakat FX T12 kısa mesafede bile daha küçük grup yapıyor. Ayrıca yabancı bir sitede Diana 34 ün 7,90 grain peletle 870 fps gibi bir hıza ulaştığını gördüm ki o anda vazgeçtim. Üreticiler neye dayanarak 1000 fps lerden bahsediyor anlamak mümkün değil. Şimdi Raider ile yapılacak işlerim var. Mustafa abi bir konuda bahsetmişti ama bulamadım. Valf çıkış çapı 5 mm. den büyükmüş. Bunu küçültmek için birşey yapmam lazım. Bundan sonra az miktarda güç artışı için çakiç yayını güçlendirmeyi düşünüyorum. Kısmetse daha sonra büyük tüp ve 50 cm. LW namlu ile bu işi sonlandırmak istiyorum. Unutmadan birde yine Mustafa abinin yatagunda satılan kundak cilası ile (Antik Wachs) yaptığı kundak uygulaması vardı. Bu konularda yardım alabilirsem sevinicem x;.z
    Arama motoru sonuç vermediği için konuyu bulamadım o yüzden tekrar buradan soruyorum.

• hayırlı olsun İlker, güle güle kullan. planladığın değişimlerde kısa sürede ve kolayca olur inşallah.

.

ankarateam.png

• Teşekkür ederim RaptorX. Bildiklerimizi forumdan öğreniyoruz. Teknik yardım gelirse hepsini kısa sürede yapıcam. Kronografta bir aya gelicek sanırım. Derli toplu bir çalışma olursa paylaşıcam bende :)

• Official Post

İlker gereken yardımı yaparım, ayrıca Raider 10 lu yatagun ikinciel de satılıklarda var, ekstradan 2 tanede ceviz kundağı var.

• abi dur yaa.onu ben alacağım 6 aya kadar.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

abi dur yaa.onu ben alacağım 6 aya kadar.

Niye 6 ay ? yarın gönderiyorum, adresini profiline gir ;d;

• Mustafa abi onada baktım ama sıfır takıntım var. 2. el araba bile alamıyorum. Birde ben solakım :) sanırım o kundak sağ el içindi. Ben siparişi dün gece geçtim. Diana 34 1000 fps civarında güç üretseydi yatagundan dianayı alıcaktım. Kundak, valf çapı ve namlu hakkında yapılabilecekler varsa vaktin olduğunda yazarsan sevinirim abi. Birde tüpü büyütmek isterdim.

• hakimlik hediyesi.olabilirsem tabi. 8o

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Official Post

Mustafa abi onada baktım ama sıfır takıntım var. 2. el araba bile alamıyorum. Birde ben solakım :) sanırım o kundak sağ el içindi. Ben siparişi dün gece geçtim. Diana 34 1000 fps civarında güç üretseydi yatagundan dianayı alıcaktım. Kundak, valf çapı ve namlu hakkında yapılabilecekler varsa vaktin olduğunda yazarsan sevinirim abi. Birde tüpü büyütmek isterdim.

Hayırlı olsun ama sıfırdan ayırt etmen neredeyse imkansızdı ve bizzat tetiğini vs... modlamıştım.

• Deniz hayırlı olsun çok sevindim senin adına :D Kundak gerçekten on numara görünüyor.

Mustafa abi ilanda ayrıntılar o kadar olsaydı ben alırdım. Ama Denizin kısmetini yemek nasip değilmiş ;şrofls;.

• Deniz hayırlı olsun çok sevindim senin adına :D Kundak gerçekten on numara görünüyor.

Mustafa abi ilanda ayrıntılar o kadar olsaydı ben alırdım. Ama Denizin kısmetini yemek nasip değilmiş ;şrofls;.

neye sevindin ilker abi?dur daha birşey olduğumuz yok. ;kihhik,

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380