kral magnum 5,5 alttan kurma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım açtığım bu konu ile umarım başınızı ağrıtmam.kral magnum 5,5 alttan kurmalı havalı aldım.sizce nasıl bir alettir ?( .bilgilerinizi benimle paylaşırmısınız ?( teşekkürler

• Bende merak ettim şimdi. kullanıp izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• hayırlı olsun kazasız belasız atışlar,almışşın iş işten geçmiş kullanıp sen bize bilgi vercen abi artık ;şrofls;.^^^^:)

[align=center]A.FURKAN TÜKEL

• Aslında bu soruların cevabını verecek olan sizsiniz.Zaten tüfeği almışsınız,şimdi size ne desek anlamsız.Kullanıp yorumlamakta size düşer bu saatten sonra.

• ben kullanan varsa onların gözlemlerini bilgilerini paylaşmak istiyorum.

• öncelikle tüfeğiniz hayırlı olsun keyifli ve bol atışlar dilerim fiyatı ne kadar acaba?? ?( ?(

• hayırlı olsun, ben hobiye ilk daldığımda 4.5mm sini 1 hafta kadar kullanmıştım. uzun vadede nasıl olur bilemem ama bana kullanışlı ve isabetli gelmişti. 20-30m lerde kola kutularını kağıt deler gibi deliyordu.

sizde kullanın, deneyimlerinizi bizlerle paylaşın lütfen.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• görünüşü gayet iyi.daha önce 177 namludan kurmalı kullanıyordum öncekine kıyasla daha yavaş ;avci; .bu silahın hızını gücünü artırmak mümkün mü :him:s .ne yaparsam hızını artırabilirim ;confused; .tecrübelerinizden yararlanmak isterim.

• hayırlı olsun kazasız atışlar ..... kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum :D

Stoeger X20 Wood Gez-Arpacık... Optima 3-9x32 ;avci;

• evet daha önce kullandığım 177 cal. göre yavaş.bu tüfeğin daha hızlı olması için yapılabilecek değişikler eklemeler olur mu? yani 240 m/s den 275 veya 280 a çıkarabilirmiyim bu mümkünmü :him:s yardım lütfennn ;director;

• 240m/s ya da 800fps hiç de azımsanacak bir hız değil. Bence bu tüfeği daha fazla güçlendirmeye çalışmanın götürüsü getirisinden fazla olacaktır.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• biraz daha hızlı olmasını isterim g;$i .ne gibi bir götürüsü olur :him:s .hızını artırmak ne gibi sonuçlar doğurur :him:s .aydınlatmanızı bekliyorm.

• biraz daha günü artırmak istiyorsanız piston gövdesine yeşil gres uygulayın,50 metre de bira şişesini kıramıyordum,bu uygulamayı yaptım kırmaya başladım,dizelleme etkisi geçtiğin de tekrardan uygulayabilirsiniz,kral magnum un keçesi dğerlerin den farklı biraz,2 tane siyah oring var piston önünde,

bütçeniz müsait ise stoeger x20 alın hiç modifiye yağ ile uğraşmayın derim,