AirArms S410 SL Carbine Fac Level Action

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abi bu silah ın satışı nerden yapılıyor birde fiatı hakkında bilgi alabileceğimiz bir yer var mı Türkiye de mevcutmu...

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• abi bu silah ın satışı nerden yapılıyor birde fiatı hakkında bilgi alabileceğimiz bir yer var mı Türkiye de mevcutmu...

bekaoutdoor da var diye biliyorum.

• bekaoutdoor da var diye biliyorum.

cumartesi son 2 adet silah satılmış, bilginize.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• yenileri için biraz fx satıcaz, aa410 ları daha sonra getiricez dediler bilginize

• Official Post

yenileri için biraz fx satıcaz, aa410 ları daha sonra getiricez dediler bilginize

Kim dedi Beka mı ? ;)

• mustafa bey fx i sizden başka kim getirebilir ki?

• Official Post

mustafa bey fx i sizden başka kim getirebilir ki?

Konuyu anlamamışınız,Kemal Vasili Zaitsev yani AirArms S410 ların ithalatını yapan arkadaşım,

Jest yapıyor,FX satacağız diye, ^^

Onun da benim de ticari bir kaygımız yok,amacımız Türk tüketicisinde bu silahlara ulaşabilmeleri.

• Konuyu anlamamışınız,Kemal Vasili Zaitsev yani AirArms S410 ların ithalatını yapan arkadaşım,

Jest yapıyor,FX satacağız diye, ^^

Onun da benim de ticari bir kaygımız yok,amacımız Türk tüketicisinde bu silahlara ulaşabilmeleri.

anladım abi kusuruma bakmayın :)