AirArms S410 SL Carbine Fac Level Action

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • pellet revolveri sabit mi yoksa çıkarılarak mı yükleme yapılıyor?

• super
    maaaşımı alınca ılk ışım bu tufekten almak bıde modıfıe ettımmı mauser gıbı bı havalım olucak inş.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• 10 lu şarjor çıkartılıp dolduruluyor bilginize

• acaba mod 300 r deki gibi ters yükleme problemi oluşabilir mi?

• Official Post

acaba mod 300 r deki gibi ters yükleme problemi oluşabilir mi?

Onu İlker iyi bilir. ;kihhik,

• Official Post

Bence de Bolt action çok daha güzel,alışınca hiç bir şey farketmiyor.

• şarjor ters girmiyor bilginize X(

hw100'de inatla zorlayınca giriyor, ama çıkarması daha zor oluyor. Nerdenmi biliyorum?

T E C R Ü B E ;şrofls;.

hw100'de pelletleri ters yüklediğiniz magazini düz takıp atışta yapabiliyorsunuz. Hatta Crosman Match ile gurupta yapabiliyorsunuz. Nerdenmi biliyorum?

YİNE TECRÜBE ;tacli#

ama 2-3 gün kullandıktan sonra böyle şeyler olmuyor :rolleyes:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bolt güzel olmasına karşın sidelever'in yapısı gereği kaldıraç kuvvetini kullandığından çok daha yumuşak bir kurma gerçekleşecektir. Bu da AA gibi 2. pelleti sürmesinin engellenmediği bir silahta faydalı bir durum. Şahsen Polat abinin tüfeğine ard arda 3 pellet birden sürüp tıkamış biri olaraktan tecrübem var. GMBY nin tüfeği de son anda elimden kurtardılar eheh....

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• side level kullandım bir kolaylığı olduğu doğru yumuşak pamuk gibi olduğuda doğru ama bu tüfeği kurmak bence hiç zor değil sadece alışmak lazım. daha önce bu tüfeği kullanmamış birisi korkarak nazikce boltu cektiği için tüfek kurulamıyor ama yaptığı bu hareket revolveri döndürüyor, eğer kuramadığını anlarsan 2. mermiyi almasınıda önleyebiliyorsun ama kurulup kurulmadığı tetiğe basınca anlayan biri; tabii tüfeği kilitliyebiliyor. bence böyle olması daha iyi bu tüfeği bilmeyen adam kullanmasın abi, kendinden cocuk kiliti olan tüfek ingiliz düşünmüş :P

• Peki adamlar ve incelemeciler neden bunu duyurup sonra bolt action ların yerine bu sidelever yapma gereği duydu acaba.Ya kusura bakma ama volkan havası dersen tamam oldu ama kullanım kolaylığı dersen tabiki son çıkan sidelever derim.(İnsan kendi malını kötülemezmiş ;rofl.;;rofl.;;rofl.; )

• sanırım daha gelmedı bunlar turkıye boşuna hevesllendık. X(

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• hosomoklu kusura bakma ama incelemeciler benim pek umrumda değil... bana kalırsa en güzel incelemeci bu tüfeği satın alıp 3-4 ay kullanmış kişilerdir... dünyanın en dandik tüfekleri için bile süper yazılar bulmak mümkün herkes cıkarı doğrultusunda yazı yazıyor... ben bu tüfeği yaklaşık 4 ay önce satın aldım bundan bi 3-4 ay öncesindede her hafta atışta bu tüfeği kullandım. ve diyorumki bu tüfek öyle söylendiği kadar zor kurulmuyor... evet side levela göre daha zor kurulduğu doğrudur ama millet 4. pelleti gönderirken sen tüfekle boğuşmuyorsun bunuda belirtmek lazım... ben solak olduğum için side level tüfekler bana kullanışlı gelmiyor. bu tüfek haricinde başka bolt action tüfek de kullanmadım mesela daystate belki s410dan daha kolay kuruluyor olabilir onu bilemiyorum. ama bildiğim- denediğim birşey var oda; hw 100 le 10 ar seri atışı aynı anda tamamlarım... fxler gelsin ilker abiyle seri atış yarışması yapıcaz #hims

• kaşınma zararlı çıkarsın kanka sana 7 atış ta avans veririm ;şrofls;. yarı otomatik leri ful outo yapmak çok kolay ;şrofls;.

• eheheh abi revo'yu yarışma dışı bırakıyorum :rolleyes: ... ama glad ile kapışırım bak +;tuftabV#

ya bu nasıl bir özgüvendir? bende sana 4 atış rahat avans veririm Glad ile ,
    hehehe hw100'le bile avans veririm.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png