AirArms S410 SL Carbine Fac Level Action

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • özgüven değil abi işin esprisi #himstamam... hw-100 ile seri biri beni belki geçebilir diyim iyimser olsun #hims şaka bir yana, cidden hızlı atış yapabiliyorum her gün dardanel ton yiyerek ve yaptığım çalışmalar sonucunda oldukça serileştim :P

bu arada meydan okumanızı kabul ediyorum... bahar buluşmasında yarışırız abi 8)

• bu arada meydan okumanızı kabul ediyorum... bahar buluşmasında yarışırız abi 8)

tamam yenilen "un kurabiyesi" yapsın, sürat kargo ile göndersin :D

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben Air Arms ı sadece birkaç kez denenmiş biri olarak bolt action ı gerçekten sert. Dediğin gibi insan kullandıkça alışıyor olabilir ama ben atış pozisyonumu bozmadan kuramadım. Öte yandan HW 100 ile çok kolay kurabiliyorum. Öyleki dürbünsüz ve basınçsız bir HW 100 ile seri atışla saçmanın gidişini izleyerek hedefi indirebiliyorum. Hatta öyleki artık dürbünsüz daha iyiyim ;rofl.; ( İlker abi şahittir ) Ayrıca bolt actionlarda Webley Raider ın kurmasıda Air Arms a göre baya hafif geldi bana

Weihrauch HW 100 S .22 - Nikko Stirling 8 - 32 x 60 IR
    Webley Scott Raider .22 - Bushnell 6 - 18 x 50
    Gamo Stutzen .177 - Airrifle 6 - 12 x 50
    Daisy 717 .177
    Baikal Drozd .177 - Walther Red Dot
    Walther CP 99 Compact .177 BB
    Double Eagle M83 - Airsoft
    Tokyo Marui Steyr AUG - Airsoft
    marmarateam.png

• Bir AA kullanıcısı olarak ''Booze'' Siilahı alacaksın ve kullanacaksın..Bolt yüzünden bende endişeleri yaşıyordum ve silahım geldiği gün arazide ilk 3 atışımda çekindim.. Acaba pellet üst üste sürermiyim diye... 4 atıştan sonra sanki silahla yıllardır tanışıyor gibiydik. Açıkcası bold silaha ayrıca bir hava veriyor.. Silahı kullandıkca daha çok seviyorum... Bu model belki daha seri olabilir ama ben genede bolt olanı alırdım..

Bolta her elimi atışımda kendimi M1 kullanıyorum gibi hissediyorum.. :)

• evet şahidim arkadaş hw 100 ile bütünleşmiş dürbünsüz ve 30 / 40 bar havayla 30 metreden seri atışla sincap indirriyor tesadüfen 1 / 2 tane de deyil hepsini vuruyor rezil etti bizi #hims

• Ortalık karıştı ;şrofls;. hw ciler ve air armsçılar kolay gelsin sizlere ;kihhik,;kihhik,

Hadi eyvallah ;şrofls;.

NOT: Air arms yönrtimi demekki boltun çalışmasını zor bulmuşlarki , hw den kopya çekip aynı takdiği yapmışlar.

Selametle :D:D:D

• evet şahidim arkadaş hw 100 ile bütünleşmiş dürbünsüz ve 30 / 40 bar havayla 30 metreden seri atışla sincap indirriyor tesadüfen 1 / 2 tane de deyil hepsini vuruyor rezil etti bizi #hims

vallahi bravo... kemal abinin red dotla 150 m den şişe vurması gibi bişey abi bu #hims
    şimdi jarhead denilince ; hw 100 ü , yamulup hala çalışamaya devam eden bushnell dürbünü ,birde vurulmaktan helak olmuş gamo sincabı aklıma geliyor... #hims

Airarms'ın bolt'u hakketten sert ve alışmadan hemen hemen herkes bu tüfeği kuramıyor ve bunu bozduk sanırım bi yapsana falan diyorlar... bu çok normal cünkü insanlar bilmediği şeye güç uygulamazlar, hele tüfek pcp olunca insan biraz daha nazik davranıyor... bende bu tüfeği ilk kullandığımda kuramadım defalarca 2 mermi arka arkaya sürdüm mekanizmayı sıkıştırdım oringi parcaladım ozaman bu kurma kolu haketten problemmiş demiştim... ama zaman geçtikce kurma kolunu kurarken uyguladığınız güce okadar alışıyorsunuzki artık sizin için bir reflex halini alıyor... ozaman bu tüfeğin boltu size sorun yaratmıyor aksine zevk veriyor...ayrıca s410 bir av tüfeğidir zaten klasik çok hoş bir havası var bence bu tüfeğe bolt çok yakışıyor cidden Gmby'ninde belirttiği gibi bu tüfeği kurarken" şlak sluk" sesleri adamı mest ediyor.

• Kesinlikle tüfeğe alışma meselesi... Var ya o bolt kurma sesi adamı bitiriyor... Ben bir ara merak etmiştim ve tüm pellet magazinini bir nefeste bitirmiştim.. Sonra kendi kendime '' ulen bu silah tam bir pellet canavarı, böyle atmaya devam edersem yandın sen... :) ''

Ayırıca ben bu tüfekle yakın mesafe atma taraftarı asla değilim... Yazı bu yüzden sabırsızlıkla bekliyorum... Kemal abiye sözüm var :) 150 m den güzel bir grup yapamazsam tüüü bana :)

Sese bakın yahu... Mustafa Abi kızacak şimdi boş silahı neden kurup duruyorsun diye :) Ama kendisi bana öğretmişti nasıl yapılacağını...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Dikkatinizi çektimi bilmiyorum 24 sn de tam 11 atışı bitirmiş oldum ..... ve benim 10 atışlık aparatım var....

• Tüpte hava yokken ya da boş tetik düşürmeyin pcp lere zararlı söyleyeyim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• aman dikkat edin bıoltlar elibnizde kalıcak bir ara

air arms kullanıcısı olan komşum Polat Abi de çok rahat ve şık kuruyor bolt u
    bayağıdır dikkat ediyorum oldukça alışmış

Ancak şunu söyliyim HW 100 de bolt dandik olur ama Air Armsta bolt olmassa tüfek hakketten bir acaip olur gibi geliyor bana
    (Air Arms a hastayım bu arada )

• s410 nerede satılıyor bu silahla diana high pover ile 300 m/s hız yakalaya bilirmiyim yani 21 gn

bu kazadan sonra belimde de disk kayması oldu pcp şart artık. ?(

• s410 nerede satılıyor bu silahla diana high pover ile 300 m/s hız yakalaya bilirmiyim yani 21 gn

Ben benim s410 numla 21 grain pellet ile 1000 fps'e yakın bir değerde atış yapabiliyorum... Sanırım doğru bir tercih yapmış olurdunuz... g;$i

beka da mevcut s410.

tekrar geçmiş olsun. tez zamanda şifaya kavuşursunuz inşallah.

• herkeze teşekkürler hw100 le arasında gidip geliyorom s410 biraz daha ağır basıyor

hafiflikve hız ne dersiniz? g;$i

• Hız o kadarda önemli değil aslında yani HW 100 ün hızı yeterli aslında ancak
    Fx lerin bir çok artısından biride Tüp kapasitesi çok hocam
    Canavar gibi tüp var üzerinde üstelikte 3 farklı güç seçeneğiniz var

Samimi söylüyorum bir HW sahibi olarak şunu söyliyim şayet şimdi bir Air Arms yada Hw 100 alırsanız yarın öbür gün bir buluşmada Fx gladyatörü görünce inanın ağlarsınız
    ben satışa çıkarttım hw 100 ü ama tınlayan yok