AÇILINNN RAMBO GELİYORRR : )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sagolun tesekkür ederim arkadaslar ;tacli# utandiriyorsunuz beni u½%;yakin zamanda araziye inecegim :) zira isim geregi atis yapmaya zamanim olmuyor sezon icersinde,sabah 8 dükkan ac,2 3 saat uyu,gece 1 de dükkan kapat,yattim saat 3 oluyor,eve kahvaltiya geldigimde gözlerim den uyku akiyor adeta,sezon u kapatilim erken yatmaya baslariz artik,o zaman video larim gösterime cikacak kismet olursa,kaldigimiz yerden devam ;tacli#

sizler tebrikdikce bende canli perfonmas ile sizlere tesekkürümü sunacagim ;tacli#ha bu arada sunuda söylüyeyim,son 2 yildir hatun almanya dan kesin dönüs yapmasa idi ben suan discolarda hip hop yapiyor olacaktim ;şrofls;.;lol; havali tüfegi kim takardi o zamanlar,vardi elimde ama kullanmiyordum ;şrofls;. bekarlik sultanlik mis yahuu ;şrofls;.;lol; her gün ayni corba icilirmi yahuu ;şrofls;.ne yapalim elimiz mahkum arada bir cobayi süsleyip ayni corbayi iciyoruz ;şrofls;.#hims;lol;

• Ankara'da evimiz hazır abi ne zaman istersen g;$i bu arada şu ZOS'lasak diyorum :) bayram harçlıkları tatmin edici ;keyf;

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Kadir kardeşim,iyi bayramlar.Ekipman süper olmuş güle güle kullan.Alet işliyecek el övünecek dolayısıyla icraatlarını bekliyoruz.Selamlar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• sağol Kemal abi,sizlerinde bayramını kutlarım :) ekipman güzel oldu da şimdi buna göre çantayı nerden bulacağım ben abi :him:s;şrofls;.

• El Mariachi gibi akustik gitar çantasında taşı abi ;şrofls;. dışı deri kaplamalı, tutma kolunun altınada bir tetik düşürücü tertibatı ;şrofls;. vede en önemlisi bi deri ranch çizme, krem rengi işlemeli panço, birde mexican şapka g;$i;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Tebrikler ve de saygılar.... ;d; ;d; ;d; ;d; ;d;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Hey maşallah be Kadirim... Vallahi "bu arkadaş Bordo Bereli" desem herkes yer :) Yalnız postalların hali içler acısı... Arada bi boya, cilala yahu... Bu arada camo'da yakıyor hani, çok beğendim... Dikkat ettiysen silaha ve üzerindeki ekipmana birşey söylemedim, söyleyecek birşey bırakmamışsın zira :) Hayırlı olsun, zevkle kullan...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• sağolun teşekkür ederim ;tacli#

Cem abi postal son günlerini geçiyor yanımda ;tacli# 4 yıllık postal o,yüz başı komşum vermişti :)

bu ürünleri aldığım yere sormuştuk orda yokmuş,burdan sıpariş gececeğim,elbiseye uygun renkde buldum da bez abi,bu yüzden deri alacağım,sezon a hazırlık yapıyorum abi henüz bitmedi alışverişim :) 6 7 kalem daha sıparişim olacak abi :) bir aksilik olmaz ise bu hafta hepsinin sıparişini geçerim kısmet olursa :)

saygılarımla

• Sen ayarlarsın herşeyi, sezona zıpkın gibi girersin...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• sagol abi :) yavas yavas pisiyoruz,ögrendikce ögrendiklerimi göstermek sergilemek isterim,baskalarinin takdirini kazanmadikca basarili saymiyorum kendimi,bu is hayatim da bas faktör benim icin,kaybetmek benim icin bir basarizislikdir,bunu hazmedemiyorum,patronum ise gelip gittikce ve yüzünün asik oldugununu görünce sorunu kendimde ariyorum,böyle bir huya sahip im abi,basladigim isi ya bitirecegim ya bitirecegim,yaptigim bir isi 2 ci kez tedavi etmek den nefret ediyorum,12 yillik su tesisati sürecinde 5 parmagi gecmedi yaptigin is bu kadar diyen,onlar da kalfalik ciraklik zamanlarin da,
    kisacasi baskalarinin begenmedigi becerim benim icin yikim noktasi dir,bunlari nicin yazdim bende bilmiyorum,ALLAH cc bizi kurtulusa erenlerden eylesin,burda atacagim bir yalan kelimden buraya günlük giren 150 200 kisinin farkli düsünüp ayni yalani devam ettirmesin den korkarim,bunun hesabi günü geldiginde hepimizin huzurunda bana sorulmayacak mi? orda yüzüm kizarmayacak mi sizler karsisin da? asla yalan söylemeyin kimseyi kandirmayin,yer yüzünde bizim dinimiz den üstün gercekleri defalarca sergilenmis bir din yok,ALLAH cc bizi kurtulusa erenlerden eylesin,

saygilarimla

• Mission... accomplished.

[Resim Engellendi: http://s4.directupload.net/images/091119/qr8eqoes.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Kadir güle güle kullan. :)
    Çok süper olmuş. :P
    Ayrıyetten üşenmeden onca kıyafet ve techizatı hazırlamanı da takdir etmek lazım. ;tese;kkur
    Video çekimini çanta üzerinde yapman biraz kötü olmuş. :(
    Silah ve çanta yaklaşık aynı renk tonlarında olduğundan silah üzerindeki ekipmanlar çok net algılanamıyor. ;$.,
    Yeni çekimleri sabırsızlıkla bekliyorum.
    Tebrikler. ;d;

• :!::!: :him:s:him:s:him:s:him:s

bu gözlüklü kim yavv :!::him:s tanımıyorum ;,;-#hims;lol;

eline sağlık Murat kardeşim beğendim vallah,masaüstü arka plan yaptım bile ;tacli#:him:s;,;- diğer arkadaşlara da teşekkür ederim,

bu arada airgunturk armasını pall mall montuma diktirdim,

[Resim Engellendi: http://img141.imageshack.us/img141/7185/dsci1144.jpg][Resim Engellendi: http://img141.imageshack.us/img141/dsci1144.jpg/1/w640.png][Resim Engellendi: http://img41.imageshack.us/img41/1781/dsci1146.jpg]

Selçuk :

Selçuk abi video söylediğiniz gibi karanlık çıkmış,ışıkları açsa idim sorun olmazdı sanırım salonun, yeni kamoflaj elbise bot vs.. ler aldım,yeni çekimlerimde kismet nasip olursa olacak, herşeyim tamam sayılır bir tek eksiğim var,o da olsa keyfime diyecek yok ;keyfs; hade gelivergari ;(

saygılarımla

• Kadir çok beklemeyiz inşaallah. :)
    Zira en aktif hobisever olarak seni izlemeye devam ediyoruz. g;$i
    Kadir 500 metre atışlarını ne zaman yapmayı düşünüyorsun? :rolleyes:

• 500 metre mi :!: abi ne yaptın yavv pellet oraya kadar uçarmı hiç denemedim daha ;kihhik, uçsa bile dürbün den düştüğü yeri görebilecekmiyim o meçhul, tek eksiğim kalteli bir dürbün abi,o geldiği günden itibaren kismetse agt