Havayi fişek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar,

bu havafişekler son zamanalrda çoğaldı herkes atar hale geldi yasaklandı gerçi bildiğim kadarıyla...

Bunların fiyatları vs. ne durumda bu kadar ele düştüğüne göre ucuzlamıştır..

• Ucuzlamadan değilde gösteriş merakındandır herhalde. İzne tabi olarak özel personel kullanabiliyor sadece.

• Yinede atarlar snıyorum ben mahalle aralarında boş alanlarda falan....

Birde bu tüfeklere fişek takılıyor onlarda havayi fişey gibimi tekli.

• Yinede atarlar snıyorum ben mahalle aralarında boş alanlarda falan....

Birde bu tüfeklere fişek takılıyor onlarda havayi fişey gibimi tekli.

İşaret fişeği olmasın o ;lol;

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• İşaret fişeğinin ne olduğunu biliyorum demek istediğim havayi fişek gibi tekli de takılıyormu?Ysni havayi fişekler set halinde olurya oyüzden.

• evet ben 20 tane almıştım 2 sene önce otomatik silahımla tek tek attım mermi gibi oluyor aynı tek tek koyup atıyorsun arkadaşım yanlış bilmiyorsun doğrudur yazdıkların ......

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Yine şekilli falan patlıyor değilmi?İşaret fişeği gibi tek çizgi değil.

• Bende bir sitede gördüğümü hatırlamıştım. Sonradan merakım depreşti girip baktım Av tüfeği fişeği şeklinde havai fişek bulamadım. Dedimki herhalde yanlış hatırlıyorum. Bir yerde bulan olursa ben alıcıyım.