300 BAR basan yer taşınıyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, Ankara yolunda 300 bar basan yer küçük sanayiye taşınıyor. Bilgiler elime ulaşınca forum da yazacağım. Herkese selamlar, sevgiler. Glock

• Arkadaşlar, Ankara yolunda 300 bar basan yer küçük sanayiye taşınıyor. Bilgiler elime ulaşınca forum da yazacağım. Herkese selamlar, sevgiler. Glock

abim senın için güzel olmuş senın eve çok yakın (şu ördek sezonu açılsada biraz ördek vursak diyorum)

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Official Post

abim senın için güzel olmuş senın eve çok yakın (şu ördek sezonu açılsada biraz ördek vursak diyorum)

Yok oktay onun için birşey değişmeyecek ;şrofls;.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• abim senın için güzel olmuş senın eve çok yakın (şu ördek sezonu açılsada biraz ördek vursak diyorum)

O ördekleri havalı silahla vurmayı mı planlıyorsunuz? 8|

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Vaybe!! Adam atmış komprasörü hiç ummassınız çatır çatır 300 barı basyor.Şanslıyız hakkaten hehehe...

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Vaybe!! Adam atmış komprasörü hiç ummassınız çatır çatır 300 barı basyor.Şanslıyız hakkaten hehehe...

Ben meraklı melahat, taşınıyorlarken atladım gittim kompresorlerini yerinde incelemeye, saglam ama cok buyuk degil. Kursunlar bu sefer markasini vs... de ogrenecegim ... ilerde belli mi olur. :him:s

Kıskanıyorum 300 bar tupu olanları.

• ;keyfs; ;keyfs; ;dance; ;dance;

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Yeni tasindiklari dukkanın telefonunu aldım; isteyenler bana PM atsın.
    Herkese selam

:huh:

• Hızını alamayıp Ankara'ya taşınsa keşke :D

Spancy, Ankara'da itfaye'ye sordunuz mu? Genelde Itfayelerde yuksek kapasiteli kompresor bulunuyor, duyduguma gore Bursa'da da itfaye dolum yapiyormus. Bilgi icin.