13 m. 12 pellet 1 delik :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün gittiğimiz buluşmada hafif rüzgarlı açık havada Osman abi'nin FX T-12'si ile 16 grain JSB pellet kullanarak yaptığım gurupman;

[Resim Engellendi: http://img42.imageshack.us/img42/719/1008128.jpg]

Hedefin çapı 6 cm. Ortasındaki beyaz alanın çapı 2 cm. Bu arada tüfek 50 m.'ye sıfırdı...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen cmblc ().

• yahu Cem, bende bu gurupmanı Raider ile yaptın sanmıştım :P T12 ile bunu yapamayanı dövüyoruz zaten ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

eline gözüne sağlık ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Cem abim namluya 12 peleti arka arkaya sürdüm desene bizde inanalım ;şrofls;.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Pellet kağıdı yırttığından tek delik gibi gözükmüyor burdan ama dediğim gibi , yoksa tek deliktir eminim :thumbup: ;tese;kkur

• yahu Cem, bende bu gurupmanı Raider ile yaptın sanmıştım :P T12 ile bunu yapamayanı dövüyoruz zaten ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

eline gözüne sağlık ;d;

Tamam işte Erdemcim, bende dayak yemiyeyim diye yaptım, yayınladım... Ama senin için daha iyisini Raider'le yaparım, söz... :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem abim namluya 12 peleti arka arkaya sürdüm desene bizde inanalım ;şrofls;.

Ya Volkancım, aslında tüfek Osman abinin olmasa dediğini yapardım ama asıl o zaman dayak yeme ihtimali olduğundan tek tek attım... ;kihhik,

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• .458 winchesterle atılsaydı tek delik denilebilirdi belki ama .22 ile 2 cm lik bir delik tek delik şartnamesine uymuyor biraz.Deliğin çapı da yaklaşık pelletin çapında olmalı bildiğim kadarıyla.Ha atış güzel o ayrı ama gene de silahın kapasitesinin çok altında.

• .458 winchesterle atılsaydı tek delik denilebilirdi belki ama .22 ile 2 cm lik bir delik tek delik şartnamesine uymuyor biraz.Deliğin çapı da yaklaşık pelletin çapında olmalı bildiğim kadarıyla.Ha atış güzel o ayrı ama gene de silahın kapasitesinin çok altında.

Zaten "13 m. 12 pellet 1 delik :)" buradaki o gülücük onu anlatmak içindi ama siz açıklamışsınız, çok iyi olmuş... ;kihhik,

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Zaten sizin atışın yorumundan çok yeni üyelere yönelik bir açıklama olsun diye yazdım o notu.Benden de sevgiler.

• Hafif rüzgar faktörünü es geçmeyin arkadaşlar. Her ne kadar 13 metre de olsa etkisi olmuştur tek deliğin çapına.
    Kapalı alanda olsaydı tek delik olurdu zaten dimi?

• Hafif rüzgar faktörünü es geçmeyin arkadaşlar. Her ne kadar 13 metre de olsa etkisi olmuştur tek deliğin çapına.
    Kapalı alanda olsaydı tek delik olurdu zaten dimi?

Cahitcim sanmam fakat bundan daha küçük bir delik olurdu...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png