Balığa gidiyoruuuuuzzzzz..... 04 ekim öğleden sonra

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankara Team son sürat devam ediyor, perşembe,cuma,cumartesi ve pazar buluşmalarından sonra

saat 15:00 gibi birazdan GMBY (msutafa abi) ve ben balık tutmaya atış ve sohbete Odtü Eymir gölüne gidiyoruz.

Geçerken Osman abinin dükkandan Cmblc ve eblemiside müsaitlerse alacağız..

gelmek isteyenlar bize ulaşabilir... forumdan çıkıyorum.. telefon etsin gelmek isteyenler :) grşrz.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• oraya nasıl gidicez, giriş serbestmi ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Canlı mahlukata kastedmeyin,,,gelin PS ye taşa toprağa atış yapalım bence.. ½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Osman abi aslında değişiklik olurdu, siz PS e geçecekmisiniz ?

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Mutlaka birgün eymire sohbete vede balık tutmaya gidelim. Acayip eğlenceli bir gün geçirdik.. Toparlandık birazda arazi keşfi yaptıktan sonra hadi bir başka yer daha var oraya gidelim dedik. Yolumuz<un üstünde bizimkilerin atış alanında da geçeceğiz belkide bizden birilerinide görürürz demeye kalmadı.. Osman abi ve Evren yanımızdan geçiyorlardı araba ile .. Kornaya bastım , sellektör yaptım ama nafile duyuramadık çığlıklarımızı. Bir baktık bizden Serdar ve bir iki yakını atış yapıyor. Diyelim bir merhaba oradan geçeriz balığa .. Selam sohbet derken rıfat abiyi gördük onunlada biraz sohbet ettikten sonra müsdade istedik ve doooğru yeni yere balık avına.. Gırgır şamata baya eğlendik yeni yerimizdede.. Anlayacağınız AnkaraTeam Ankaranın heryerinde.. Havada karada gasp ettik Ankarayı..

Dönüşte hadi paintsing'e uğrayalım bir çay içeriz... AHaaaaa millet açık büfe eğlence partisi varmışş.. Dj hareketli dans müzikleri gençler falan filan.. Köksalla birazda orada takıldık... Acayip eğlence dolu bir gün idi...

Dur Cemi arayayım dedim.. ARa ara açan yok ... Köksal kesin hanım kafasına yayları geçirmiştir onun dedi gelemez... Hahahaahahaha ;lol; Beyimiz açtı telefonu uykudan uyarmışız uykulu uykulu bir sesle Alooooo hahahaahaha ;lol; Ne uykusu bu Cem herkes uyur AnkaraTeam uyumaz.. KAfana saksı mı düştüüüüüü ;lol;

Köksaaallll nerede resimlerrrr....

• Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• oraya nasıl gidicez, giriş serbestmi ?

Normal şartlarda ODTÜ personel ve öğrencilerine aittir.

Ancak, nizamiyedeki bekçilere rica ederseniz genelde içeri girebilirsiniz hafta sonlarıda 5 TL ücret vermek karşılığında içeri giriş kartınız olmadan girebilirsiniz.

Göl etrafı TEKYÖN'dür... Geri geri gitmeyiniz, İçeride ATEŞ ve MANGAL Yakmak yasaktır. Çünkü tüm heryeri ormanlık arazi.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Çektiğimiz balıklarda süperdiiii.. hepsini geldikleri yerlere iade ediyoruz, seneye kadar büyüsünler...

Sayi kaç tane tuttuk? 7-8-9 ?? Ben sayamadım :) senin tuttuğunda güzeldi ... :thumbup:

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Adamlar Bi Balığa çıkmamışlardı onu da yaptılar ... e artık ben bişey demiyom bi gün gelirsem bana süt balık ısmarlarsınız artık...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Bu kadife balıkları başa bela oldu.Hamur,solcan,dubara..herşeye geliyor.

• hamur solucan tamam, bende onla yemleniyorumda...

DUBARA nedir sorması ayıp ilk kez senden duydum :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• ;kihhik, Yavru balık,burda dubara deniyor.Sudak avı için kullanıyoruz kadife geliyor bazen :)